Лікарі косметологи у Миколаєві (Центральний район)

Я на процедуры только к Тюриной, так как знаю ее возможности и достойное обслуживание – как никак уже почти год с ней знакома. Некоторые мои колеги по работе по моему совету к ней записались, благодарят меня, нравится.
28 серпня '16 г.
Юлия компетентна по всем вопросам косметологии. Приветливая, тактичная, аккуратная – мне нравятся сеансы под ее руководством.
17 вересня '16 г.
Яна
Попробовала для себя лазерную эпиляцию под руководством Оксаны Владимировны. Результаты понравились, комфортные ощущения, доктор прекрасно справилась, буду обращаться к ней еще.
28 липня '16 г.
Альбина
Рекомендую Юлию Владимировну, как отличного косметолога. Если уж берется за пациента, то лечение и результаты процедур будут непременно успешными.
10 червеня '16 г.
Косметолог
Лікар Садовник Юлія Володимирівна спеціалізується в області косметології. Надає послуги консультації, пілінгу обличчя і тіла, чищення обличчя, робить маски (у тому числі глиняні та воскові), виконує професійну епіляцію різних зон тіла.
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11 р.Центральний
Майстер з епіляції
Тюріна Оксана Володимирівна проводить епіляцію різних частин тіла. Спеціалізується в області лазерної косметології.
Косметолог
Лікар Нікітіна Алла Миколаївна спеціалізується в області косметології. Надає консультативні послуги, проводить пілінг, грязьове і глиняне обгортання, чистку обличчя (зокрема лазернау), кріотерапію і косметичні маски.
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11 р.Центральний
Косметолог
Лікар Тягун Галина Іванівна, косметолог. Надає послуги з проведення епіляції, зокрема лазерної, різних ділянок тіла.
Косметолог-естетист, Косметолог
Лікар Баришнікова О. Б. спеціалізується в області естетичної косметології. Надає консультаційні послуги, проводить антивікові, SOS і SPA програми догляду за шкірою. Займається апаратною косметологією, пілінгом, мезотерапією, біоревіталізацією і терапією проблемної шкіри.