Сторінка 4. Лікарі у Миколаєві (Центральний район)

Стася
У него очень тонкие и аккуратные швы получаются. Рекомендую
02 грудня '17 г.
Я на процедуры только к Тюриной, так как знаю ее возможности и достойное обслуживание – как никак уже почти год с ней знакома. Некоторые мои колеги по работе по моему совету к ней записались, благодарят меня, нравится.
28 серпня '16 г.
Тумбашян хороший лікар, досвідчений. Сподобалося, що уважно віднісся до моїх проблем і не наполягав на операції, а спробував допомогти без хірургії.
30 вересня '16 г.
Яна
Попробовала для себя лазерную эпиляцию под руководством Оксаны Владимировны. Результаты понравились, комфортные ощущения, доктор прекрасно справилась, буду обращаться к ней еще.
28 липня '16 г.
Майстер з епіляції
Тюріна Оксана Володимирівна проводить епіляцію різних частин тіла. Спеціалізується в області лазерної косметології.
Хірург
Хірург вищої категорії, спеціалізується на проведенні пластичних і реконструктивних операцій. Володіє хірургічними методами виправлення форми вух, вроджених або придбаних деформацій носа, контурів особи. Має наукові публікації.
Стоматолог-ортопед
Лікар Боброва Лана Віталіївна, стоматолог-терапевт першої категорії. Проводить діагностику та лікування різних захворювань і порушень зубів. Займається пломбуванням, чищенням, відновленням, а також лазерним відбілюванням зубів.
Стоматолог
Лікар Васильєв Роман Ігорович, стоматолог-терапевт. Займається діагностикою та лікуванням різних захворювань зубів. Здійснює пломбування і чистку зубів.
Стоматолог
Лікар Ясинський Дмитро Дмитрович, стоматолог. Надає послуги з діагностики та лікування карієсу і пародонтозу. Проводить пломбування, відбілювання, чищення і художню реставрацію зубів.
Проктолог, хірург
Записатися на прийом4 онлайн записи
Стоматолог
Лікар Сапронова Регіна Віталіївна, стоматолог-терапевт. Займається діагностикою та лікуванням різних захворювань зубів. Проводить пломбування, чистку, відбілювання, а також художню реставрацію зубів.
Отоларинголог
Отоларинголог вищої категорії, надає послуги інструментальної діагностики слуху і нюху, ендоскопічного дослідження захворювань носа, горла і вуха. Займається медикаментозною, лазерною, радіохвильовою і електроімпульсною терапією лор-захворювань і патологій, проводить ендоскопічні малоінвазивні радіохвильові і лазерні операції.
Невролог
Записатися на прийом6 онлайн записів