Лікарі дерматологи у Миколаєві (Центральний район)

Приятный визит к дерматологу Устинской Инны Ивановны. Очень компетентный врач. Ответила на все мои вопросы, дала подробные рекомендации и курс лечения. Атмосфера в клиники приятная, очень приветливый персонал. Все чистенько, красивый интерьер. Спасибо, за то, что создаете комфорт и возможность в удобное время записаться и оперативно решить проблемы со здоровьем.
04 вересня '20 г.
Каріна
Надзвичайно хороший фахівець. Повністю задоволенні прийомом! Все чудово! Оглянув та призначив лікування. Рекомендую!
12 грудня '19 г.
Юлия компетентна по всем вопросам косметологии. Приветливая, тактичная, аккуратная – мне нравятся сеансы под ее руководством.
17 вересня '16 г.
Альбина
Рекомендую Юлию Владимировну, как отличного косметолога. Если уж берется за пациента, то лечение и результаты процедур будут непременно успешными.
10 червеня '16 г.
Дерматовенеролог, дитячий лікар-дерматолог, трихолог
Лікар спеціалізується на захворюванні шкірних покривів. Призначає терапію імпетиго, стригучого лишаю, інфекційної еритеми, вітряної віспи, контактного й атопічного дерматиту. Консультує з загальних питань, проводить огляд дітей першого року життя. Усуває захворювання волосистої частини голови.
Записатися на прийом23 онлайн записи
Миколаїв вул. Велика Морська, 74/3 (Каштановий сквер, зуп. Соборна) р.Центральний
Косметолог
Лікар Садовник Юлія Володимирівна спеціалізується в області косметології. Надає послуги консультації, пілінгу обличчя і тіла, чищення обличчя, робить маски (у тому числі глиняні та воскові), виконує професійну епіляцію різних зон тіла.
Миколаїв вул. Адмірала Макарова, 11 р.Центральний
Дерматовенеролог
21 рік досвіду
Лікар Гобжелян Ольга Володимирівна спеціалізується в областях дерматовенерології та естетичної косметології. Надає консультаційні послуги, проводить діагностику грибкових й інфекційних шкірних і венеричних захворювань. Спеціаліст з контурної косметології.