Лікарі психологи у Миколаєві (Центральний район)

Жанна
Сначала бессонница у меня начала проявляться изредка, но потом все чаще. Обратилась к Валерию Анатольевичу. Пройдя полный курс лечения моя жизнь наладилась, теперь ночью я сплю как младенец. Огромное спасибо за помощь.
20 липня '18 г.
Роман
В младшей школе мы начали замечать у нашего сына проявления энуреза. Решили не медлить, и сразу обратились к опытному специалисту Валерию Каратееву. Благодаря ему сын избавился от этой интимной проблемы. Искренне благодарны.
20 липня '18 г.
Катя
Рекомендую, хороший специалист.
01 січня '70 г.
Александр
Отдельное спасибо Екатерине, она мне очень понравилась, это был не последний сеанс.
01 січня '70 г.
Психолог, психотерапевт
Викликати лікаря додому
Сімейний та дитячий психолог, акредитований психотерапевт. Катерина Олександрівна також працює як ведучий терапевтичних груп та бізнес-консультант. Основний напрямок в роботі: психотерапія з використанням гештальт підходу, тілесно-орієнтованої терапії, арт-методів. Спеціаліст з успіхом консультує в питаннях взаємин в сім'ї, в парі, з дітьми. Надає психотерапевтичну допомогу при депресіях, панічних атаках, неврозах, різних психосоматичних симптомах. Надає підтримку в кризові періоди при розлученні, втраті, в професії. Проводить консультування власників бізнесу. Пройшла спеціалізації "Теорія розвитку. Вікові кризи", "Тілесно-орієнтована психотерапія", "Кризове консультування в умовах АТО".
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.1
Консультація 2000 грн.
Психолог, психотерапевт, гіпнотерапевт
Викликати лікаря додому
Валерій Анатолійович спеціалізується в області психології, психотерапії і гіпнотерапії. Надає психологічну допомогу для дорослих і дітей. Працює з наступними проблемами: страхи, фобії, нічний енурез, ігроманія, психосоматичні захворювання, безсоння, депресія, ожиріння, заїкання, імпотенція, алергія та ін.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Психіатр, Психолог, Психотерапевт
Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії спеціалізується в області психіатрії, психотерапії, психофізіології, а також інтегративної психосоматичної медицини. Займається лікуванням алкогольної та ігрової залежності, булімії, депресії, анорексії, різних стресів і фобій. Надає послуги з розробки інтеграційних програм, спрямованих на коригування розладів харчової поведінки, надмірної ваги, пов'язаного з харчовою залежністю, та інших аддикцій.
Психотерапевт, психолог
Лікар Мосєєв Євген Євгенович, психолог, психотерапевт другої категорії. Проводить консультації і терапію взаємин. Спеціалізується в області терапії сім'ї, психосоматики та сексології.
Миколаїв вул. Адміральська, 6 (каб. 33) р.Центральний
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст займається наданням психологічної допомоги при емоційному вигорянні, хронічній втомі й нервовому виснаженні. Працює з темами на кшталт емоційної залежності, нерозділенного кохання, розлучення, самотності і зради. Консультує колишнього подружжя з питань виховання дітей. Приймає підлітків з 14 років при зверненні батьків.