iOrtho (Айорто), стоматологічний центр

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

iOrtho створений для того, щоб забезпечити найбільш ефективними і простими рішеннями стоматологічних проблем у дорослих і дітей. Зокрема, наша ключова експертиза — ортодонтичне лікування із застосуванням технології Invisalign.

Завдяки тому, що ми отримуємо оригінальну продукцію Invisalign безпосередньо від заводу виробника «Align Technology» — у нас є ексклюзивна можливість дати кращу ціну на лікування елайнери.

Готові капи для виправлення прикусу доставляються в наш центр вже через 7 днів після затвердження програми лікування.

Ми подбали про те, щоб нашим клієнтам було максимально комфортно проходити лікування. Саме тому ми використовуємо тільки сучасне запатентований обладнання, а також надаємо весь комплекс стоматологічних послуг.

Звертаючись в стоматологічний центр iOrtho, ви отримаєте комплексні, але прості сучасні рішення стоматологічних проблем від сертифікованих фахівців, що мають великий практичний досвід роботи.

Ми гарантуємо нашим пацієнтам персональну турботу, персоніфікований підхід і якісне високотехнологічне лікування за допомогою оригінальної продукції, визнаним лідером у всьому світі.

Що нас відрізняє?

• експертиза;
  • чесність і прозора ціна;
  • безпека і професіоналізм;

• Введення зубного імпланта «MegaGen» (J.Korea) 23 540
  • Введення зубного імпланта «BioHorizons» (USA) 29 960
  • Введення зубного імпланта Bicon (USA) 37 450
  • Invisalign I7 (два набори, по 7 кап, на два зубних ряду.) 41 770
  • Invisalign Lite (один зубний ряд, два набори по 14 кап) 2000 дол. США від 55 700
  • Invisalign Lite (два набори, на два зуб.ряда по 14 кап) від 83 540
  • Invisalign Teen і Full від 111 380
  • Проведення анестезії інфільтраційної від 350
  • Використання коффердама від 200
  • Установка фотополімерної пломби при лікуванні карієсу від 900
  • Проведення професійної профілактичної гігієнічної чистки зубів у дорослих від 1 100
  • Проведення інструментальної та машинної обробки 1 кореневого каналу від 600
  • Проведення постійної обтурації 1 кореневого каналу від 500
  • Коррекция уздечки языка 1 500
  • Проведення кабінетного відбілювання зубів гелем Magic Smile для 1 щелепи від 1 350

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Лікарі клініки iOrtho (Айорто), стоматологічний центр

Мориконь Виктория
Стоматолог-хірург, имплантолог
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Медлюкс+ — це сучасний медцентр, що надає комплексні послуги з лікування залежності будь-якого характеру. На території клініки приймають профільні фахівці, які знають особливості лікування залежностей будь-якого типу. На практиці використовуються інноваційні технології, що дозволяє відновити загальний стан людини без явного впливу медикаментів. Лікарі знають підхід до пацієнтів будь-якого типу, включаючи осіб, які страждають психічними розладами.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Медем (MEDEM) — це спеціалізований багатопрофільний медичний центр амбулаторного типу. Основний напрямок діяльності — надання послуг по всіх клінічних напрямками. Ключова перевага центру — широкий спектр опцій для пацієнтів будь-якого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Київ вул. Драгомирова, 18 (оф. 7) м.Звіринецька12 5 м.Видубичі42 13 м.Либідська32 6
MHT Clinic в Києві — це сучасна клініка, основний напрямок діяльності якої — це відновлення волосся. Центр має у своєму розпорядженні оновлене технічне оснащення, інноваційні методики та кваліфікований персонал. Такий тандем дозволяє впоратися з завданням підвищеної складності. Грамотний вплив на проблемну зону направлено на досягнення максимального результату. Всі заходи здійснюються в комфортних умовах, що є запорукою абсолютної безпеки і зручності.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00
Київ вул. Ващенка,5 м.Осокорки15 14 м.Позняки22 40 м.Славутич25 21
Кабінет Dr.Nadin надає комплексні послуги з косметології. У процесі роботи використовуються сертифіковані препарати та сучасне технічне оснащення. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта спрямований на створення максимально безпечних та комфортних умов. Кожна процедура підбирається з урахуванням загального стану шкірних покривів. Спеціаліст приватного кабінету працює з пацієнтами за індивідуальним графіком. Кількість сеансів, ступінь впливу та препарати підбираються персонально
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00 Н: 10:00-20:00