Лікарі неврологи в Києві (метро Шулявська)

Наблюдаюсь у Дмитрия Николаевича 5 лет. Рекомендую! Спасибо Вам, добрый, чуткий, понимающий, проницательный человек. Вы — замечательный врач, отменный специалист своего дела и, если бы не Вы, кто знает, как моя судьба сложилась бы дальше. Моя рука и моя спина тому подтверждение! Я искренне Вас благодарю и от души желаю терпения, долгих лет безупречной деятельности с быстрым выздоровлением пациентов, удачи, мира, счастья и личного благополучия. А, главное, сами не болейте! Это тот Доктор, за которым я пойду в любую клинику, в любое подразделение, где бы оно не находилось !
30 листопада '-1 г.
София
Обратиться к доктору мне пришлось из-за боли в шее. После того как самостоятельно не удалось решить проблему растирками и мазями, стало ясно, что надо идти к специалисту за помощью. Благодарю опытного врача за правильно поставленный диагноз и адекватное лечение. Почувствовала облегчение, боль начала отступать и вернулась нормальная жизнь. Огромное спасибо за вовремя оказанную квалифицированную помощь.
08 березеня '19 г.
Впервые попала к к доктору Москаленко Дмитрию Николаевичу на минувшей неделе. Давно не встречала настолько грамотного, внимательного и чуткого невролога. Мне несомненно повезло! Спасибо!
12 червеня '18 г.
Дмитрий Николаевич избавил меня от боли в спине за 3 дня а мучилась я лет 10 ! отзывы только положительные .Прекрасный специалист с огромным багажом знаний.Всё профессионально, нормально, тактично, доброжелательно!
08 березеня '16 г.
Невролог
Лікар невролог. Надає послуги з лікування та діагностики патологій хребта, вегетативних розладів, судинних захворювань головного мозку, захворювань нервової системи. Закінчив Курський Медичний Державний Університет. З 2016 Заслужений лікар України.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Нейрохірург, Вертебролог
Доктор спеціалізується в галузі нейрохірургії і вертебрології. Лікує остеопороз і міжхребетні грижі. Проводить епідуральні блокади, черезшкірну вертебропластику і мікродискектомію. Приймає пацієнтів з болями в спині, шиї і попереку.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Невролог
Лікар невролог вищої категорії .
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Невролог, альголог
Доктор займається виявленням і терапією неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з невропатичними болями, невралгії, болями в м'язах, суглобах і сполучних тканинах. В ході лікування використовує сучасні та традиційні методики.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Невролог
Доктор Элистратов Владимир Иванович имеет высшую квалификационную категорию в области неврологии. Оказывает услуги комплексного осмотра, оценки состояния нервной системы, постановки диагноза на основе результатов электроэнцефалограммы, нейросонографии, магнитно-резонансной томографии головного мозга. Принимает пациентов всех возрастов, включая новорожденных с аномалиями развития ЦНС и ПНС. Диагностирует эпилепсию, рассеянный склероз. Лечит апноэ, инсульты, мигрени, невралгии и последствия черепно-мозговых травм. Наблюдает больных вегетососудистой дистонией, болезнями Альцгеймера и Паркинсона.
Невролог, Вертебролог
Доктор Сагай В.А. організовує комплексну медико-соціальну реабілітацію пацієнтів з неврологічними хворобами, займається рефлексотерапією і проводить всі маніпуляції по неврологічному профілем. Володіє методиками використання ботулотоксину А Диспорт і Ботокса для лікування захворювань, що супроводжуються дистонією і гіперкінезами (косоокість, лицьової геміспазм, спастична кривошия, спастичність після інсультів). Провідний фахівець
Невропатолог, Рефлексотерапевт, Мануальний терапевт, Фізіотерапевт, озонотерапевт
Кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої категорії, займається лікуванням і діагностикою невропатолога. Приймає і консультує пацієнтів. Сертифікований як рефлексотерапевт. В роботі також застосовує навички мануального терапевта. Крім того використовує терапію озоном і фізіотерапію. Виконує масаж внутрішніх органів для лікування дисфункцій життєво важливих систем. За свідченнями і згоди хворого лікує п'явками.
Невролог, терапевт
Лікар проводить консультативний прийом хворих на неврологічну патологію, оцінку неврологічного статусу, постановку діагнозу, визначення плану лікування та профілактики захворювань.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Нейрохірург
Лікар нейрохірург 2 категорії.Закінчив Харківський національний університет, медичний факультет (2012-2018р) Інтернатура за спеціальністю нейрохірургія в Обласній клінічній лікарні м. Харків (2018-2021р.) Нейрохірург в Міжнародному центрі нейрохірургії з 2021 по теперішній час Аспірант Інституту нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова НАМН України
Записатися на прийом1 онлайн запис
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з міжхребцевими грижами, протрузіями, вегетосудинною дистонією, остеохондрозом, гіпертонічною хворобою, підвищеною тривожністю і нервозністю, панічними атаками і епілепсію.