Лікарі гастроентерологи в Києві (метро Шулявська)

28.04.2017
Доступно пояснила, індивідуальний підхід до пацієнта. Що до цінової політики, радила препарати та його аналоги, щоб людина змогла вибрати, що краще відповідає його фінансовим можливостям. В загальному дуже хороший лікар! Все сподобалося.
05 березеня '20 г.
Савелий
Це один з кращих лікарів що я відвідували. Багато знає, докладно пояснює, розповіла багато методів лікування. Ще, дуже приємна людина. Постійно усміхнена та весела. Чекати не довелося, нас прийняли завчасно. Сервіс на висоті! Рекомендую!
09 березеня '20 г.
Была на консультации гастроэнтеролога по рекомендации знакомых. Обращалась с проблемой постоянной изжоги. Очень понравилась врач. Все обьяснила понятным языком и назначила лечение с диетой. Уже неделю забыла думать о проблеме. Очень довольна, буду рекомендовать врача.
24 вересня '19 г.
Дарина
Большая редкость такие врачи как Гасанова Елена Владимировна, все четко ясно понятно и по делу. Довольна результатом на 1000%. Всем у кого есть проблемы с пищеварением вам к Елене Владимировне!
03 жовтня '19 г.
Гастроентеролог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії захворювань шлунково-кишкового тракту. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи, УЗД органів черевної порожнини, гастроскопію, колоноскопію. Лікує гастрит, дисбактеріоз, панкреатит, цироз печінки, холецистит, виразкову хворобу шлунка.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В м.Шулявська52
Гастроентеролог
Лікар-гастроентеролог Гасанова Олена Володимирівна проводить лікування порушень роботи травної та жовчовивідної системи. Також коригує харчування при хворобах органів травлення.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Гастроентеролог
Діагностика, лікування, профілактика захворювань шлунково-кишкового тракту (стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, тонкої та товстої кишки, печінки, жовчного міхура, підшлункової залози).
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Гастроентеролог, дієтолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура та печінки. Приймає пацієнтів з печією, нудотою, блювотою, шкірними висипаннями неінфекційної природи. Успішно лікує гастрит, холецистит, цироз печінки, гепатити, синдром подразненого кишечника та панкреатит.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Гастроентеролог
Іван Сергійович спеціалізується на гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань стравоходу і шлунку, печінки, підшлункової залози та кишечника. Також лікар діагностує та лікує онкологічні захворювання шлунково-кишкового тракту.
Ендоскопіст
21 рік досвіду
Олексій Григорович лікар ендоскопіст найвищої категорії. Спеціалізується на проведенні таких видів діагностики як: колоноскопія, бронхоскопія, хромоендоскопія тощо. Також доктор проводить ендоскопічні втручання
21 рік досвіду
Лікар гастроентеролог, проводить діагностування та лікування органів шлунково-кишкового тракту (кислотно-залежних, інфекційних патологій). Веде пацієнтів із запальними захворюваннями шлунка; хронічними, метаболічними, і аутоімунними хворобами печінки; з функціональними захворюваннями жовчного міхура, товстої і тонкої кишки. Займається лікуванням запорів і дисбактеріозу. Розробляє індивідуальні програми щодо попередження хронічних форм захворювань органів травлення
Гастроентеролог, терапевт, УЗД-фахівець
Лікар-гастроентеролог першої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих і хронічних захворювань травної системи. В роботі для постановки діагнозу використовує методи ультразвукового дослідження, також здійснює ендоскопічну діагностику. Веде консультативний прийом, лікує гастрити, холецистити, коліти, виразки і хвороба Крона. Складається в Асоціації гастроентерологів України.