Сторінка 3. Сексологи в Києві

Очень опытный и в то же время прогрессивный специалист, несмотря на свой почтенный возраст! Знающая, грамотная, настоящий профессионал в своей области!
06 січня '17 г.
Надежда
Консультировались с мужем у Марии Николаевны. У нас было много проблем, терапия давалась сложно. Но врач - профессионал. Мы постепенно справились со сложностями.
05 січня '17 г.
Обратились к Василию Михайловичу. Спасибо за консультацию и внимание
30 листопада '-1 г.
Игорь
Доктор внимательный и доброжелательный.
02 жовтня '16 г.
Едуард
Спеціаліст гарний, уважний, приділив мені максімум уваги та вирішив мою проблему
12 вересня '16 г.
Роман
Не знаю как и благодарить за решение моей проблемы. Честно сказать сглупил - надо было сразу к нему обращаться, а я все сам до сам пытался. Все эти " народные средства" и прочий рекламный бред не действует, даже не думайте. А вот лечение от этого специалиста - действует и еще как! Рекомендую
04 січня '17 г.
Уролог, Андролог, Сексопатолог
31 рік досвіду
Лікар вищої категорії в області урології, сексопатології, андрології. Має вчений ступінь кандидата медичних наук, звання Заслуженого лікаря України, входить до Європейської та Української асоціації урологів. Гулей Я. В. проводить терапію урологічних патологій, інфекційних процесів, запалень, захворювань нирок, сексуальної дисфункції.
Київ пр-т Володимира Маяковського, 27/1 (Троєщина) р.Деснянський
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Психіатр, сексопатолог
Андролог, сексолог, уролог
Спеціалізуючись на урології та андрології, лікар Ноцек має великий досвід у лікуванні неспецифічних запальних захворювань, чоловічої неплідності, сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, передчасної еякуляції, хвороби Пейроні та багатьох інших станів. З високим професіоналізмом виконує різноманітні операції, включаючи обрізання, варикоцелеектомію, гідроцелеектолію, пластику білочної оболонки та операції з протезування статевого члена. Особливо варто відзначити його експертизу в естетичних операціях статевого члена та хірургічній чоловічій контрацепції.