Сторінка 15. Психологи в Києві

После стресса моя сестра стала неуверенная в себе. Мама решила показать ее врачу. Наталья Автандиловна провела курс бесед с сестрой. Ей сейчас намного лучше. Огромное спасибо
02 січня '17 г.
Дарина
Щиро дякуємо Валентині Вікторівні за вчасно надану допомогу. Вона справжній професіонал!
06 вересня '16 г.
Петр
У меня были строгие родители, воспитывали в повиновении и строгости. С тех пор я вырос стеснительным и неуверенным. Мне очень тяжело строить свои отношения в коллективе. Посоветовали обратиться за помощью к психологу. Несколько месяцев со мной работал специалист, я тоже продожаю саморазвиваться. Есть положительные сдвиги. Думаю. что с таким специалистом, как Мазур Олеся Петровна у меня все получиться.
20 грудня '16 г.
Вениамин
После смерти лучшего друга ушел в себя. Ни друзья, ни родители не смогли меня отвлечь от дурных мыслей. Только благодаря квалифицированной помощи психолога Олеси Петровны Мазур я победил депрессию и сейчас веду активный образ жизни.
04 лютого '17 г.
Мирослава
Спасибо за профессиональную помощь в подготовке к родам!
01 вересня '16 г.
Очень отзывчивый специалист, консультировала нас с мужем.
17 жовтня '16 г.
Київ вул. Композитора Мейтуса, 5 р.Голосіївський
Невропатолог
Лікар-невропатолог займається лікуванням захворювань судинних захворювань головного та спинного мозку (інсульти, наслідки перенесених ОНМК, гіпертонічна енцефалопатія, початкові прояви недостатності мозкового кровообігу, судинна деменція, церебральний атеросклероз тощо). Також лікує захворювання периферичної нервової системи (невралгії, невропатії, люмбаго, люмбалгії) та ін.
Практичний психолог
Спеціаліст займається лікуванням психосоматичних розладів. Приймає пацієнтів з легкими депресивними станами. Працює з деструктивними емоційними станами. Спеціалізується на дитячій та сімейній психології.
Психолог
Спеціаліст займається індивідуальним консультуванням пацієнтів. Спеціалізується на психотерапії та психодіагностики. Приймає пацієнтів з підвищеною тривожністю, депресією, психосоматичні розлади і посттравматичним синдромом. Працює з заниженою самооцінкою і загостреним почуттям провини. Допомагає подолати кризу середнього віку.
Психолог
Спеціаліст займається індивідуальним та сімейним психологічним консультуванням, працює з парами. Допомагає відновити емоційний стан людям, які потрапили до важких життєвих обставин.
Консультація 1200/ Сімейна 1800
Психолог
Спеціаліст надає психологічну допомогу при особистісних проблемах (невпевненість у собі, занижена самооцінка, складності у відносинах, вікові кризи), складнощах у роботі та емоційному виснаженні. Консультує менеджерів/управлінців з питань успішної роботи з командою. Працює з вигорянням та внутрішніми конфліктами.
Психолог, когнітивно-поведінковий консультант. Спеціаліст з профорієнтаційного консультування, психодіагност.
Спеціаліст займається індивідуальним психологічним консультуванням дорослих та підлітків. Працює з профорієнтацією. Допомагає при складностях у комунікації та стосунках. Працює з професійним вигорянням, невпевненістю в собі та депресивними станами.
Консультація 2000 грн.
Психолог
Спеціаліст проводить індивідуальні консультації, групові консультації та арт-терапевтичні сесії. Допомагає впоратися з такими проблемами, як тривожність, депресія, кризові стани.
Психолог, психотерапевт, психосоматолог
Консультація від 1250