Європа, медичний центр (MEDICAL CENTER EUROPE)

4.4
Пн — Пт: 09:00-16:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

MEDICAL CENTER EUROPE пропонує нашим пацієнтам сучасні медичні послуги європейських стандартів. Ми спеціалізується на найактуальніших проблемах сучасності в сфері алкоголізму, наркології, ігроманії та психіатрії.

Перші етапи лікування в MEDICAL CENTER EUROPE:

• консультація лікаря психіатра-нарколога;
  • діагностика проблеми;
  • призначення індивідуального курсу лікування.

При здійсненні своєї діяльності з лікування залежностей або психічних розладів ми використовуємо виключно інноваційні технології, які дозволяють за короткий період часу досягти максимальних результатів.

Наші пацієнти вибирають нас тому що:

• виняткова конфіденційність і захист особистої інформації;
  • лікарі, які регулярно беруть участь у міжнародних конференціях і самітах, мають багаторічний досвід роботи;
  • цілодобове спостереження медичного персоналу;
  • індивідуальна і сімейна психотерапія;
  • фізична і психосоціальна адаптація;
  • MEDICAL CENTER EUROPE пропонує індивідуальні умови проживання, повноцінне харчування і дбайливе ставлення персоналу;
  • лабораторне обстеження всього організму;
  • комплексні пакети лікування з гнучкою ціною політикою;
  • класичний лікувально-відновлювальний масаж;
  • зустріч і трансфер в клініку.

У MEDICAL CENTER EUROPE ви зможете пройти курс лікування, процес відновлення і усунути супутні соматичні ускладнення максимально швидко, комфортно і ефективно.

• Ціни на послуги

• Детокс на дому від 2 500

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Дмитрий
Хочу поблагодарить наркологическую клинику “Medical Center Europe”. Понравились условия пребывания, питание настолько вкусное что уходить не хотелось. Но больше всего я боялся куда мне поставят капельницу, ведь вены у меня отсутствуют, но медсестра Алеся сделала невозможное, за что я ей очень благодарен. Да ещё очень хорошее самочувствие по окончанию курса капельниц. Также спасибо Дмитрию Андреевичу и Зоряне Васильевне за их профессионализм и доброту.
Даша
Хорошая дружеская атмосфера, ответственная работа медсестер и вкусная еда. Единственный минус — это плохая звукоизоляция. Спокойно и уютно, нет никаких триггеров и никто лишних вопросов не задаёт. Понравилась работа с психотерапевтом, он всего за неделю помог мне стать на ноги и хоть немного приблизится к выздоровлению. Я рада, что смогла побывать в этом месте и даже однажды покормить рыбок. Спасибо.
Андрей
Понравилось приятное отношение сотрудников клиники, все чисто и поддерживается постоянный порядок.
Александр
Я, Горбик Александр, проходил курс оздоровления в “Medical Center Europe” мне все понравилось, происходило все быстро, уверенно, и качественно.
Нина
В стационаре наркологической клиники “Medical Center Europe” в Киеве сформирована благоприятная обстановка. Комфортабельные палаты, хорошая кухня. Клиника создала для каждого клиента индивидуальный план лечения.
Аня
Отзывчивые сотрудники, благоприятная и комфортная атмосфера.
Евгений Петрович
Проходил курс детоксикации на клинике. Сразу видно профессионализм специалистов, которые там работают. О клиентах заботятся, интересуются состоянием как физическим, так и моральным. Сам центр соответствует нормам медицинского учреждения.
Никита
Проходил в этой клинике курс капельниц, потому что воспалилась язва, понравился очень приветливый персонал, обстановка и вообще уют. Спасибо ребятам за их работу и старания.
Виталий
Понравилось обращение сотрудников, вкусно готовят, быстро всё делают, чисто и комфортно, с уважением относятся, помогают в возникших вопросах, безболезненно ставят капельницы, постоянно интересуются состоянием.
Зверніть увагу на інші клініки:
СЕНСАВІ (SENSAVI) — це медичний центр на Осокорках, що спеціалізується на індивідуальному та комплексному вирішенні в лікуванні основних захворювань. Робота клініки спрямована на визначення першопричини хвороби. На території медичного центру знаходиться обладнаний діагностичний центр. Він має у своєму розпорядженні сучасне технічне обладнання. Інструментальна та лабораторна діагностика проводиться на території клініки, що є економією часу і фінансів. Пацієнту не потрібно шукати інші центри, все проводиться в одному комплексі.
Пн — Пт: 10:00-21:00 Сб: 10:00-21:00 Н: 10:00-17:00
Медлюкс+ — це сучасний медцентр, що надає комплексні послуги з лікування залежності будь-якого характеру. На території клініки приймають профільні фахівці, які знають особливості лікування залежностей будь-якого типу. На практиці використовуються інноваційні технології, що дозволяє відновити загальний стан людини без явного впливу медикаментів. Лікарі знають підхід до пацієнтів будь-якого типу, включаючи осіб, які страждають психічними розладами.
Пн — Пт: 00:00-23:59 Сб: 00:00-23:59 Н: 00:00-23:59
Медем (MEDEM) — це спеціалізований багатопрофільний медичний центр амбулаторного типу. Основний напрямок діяльності — надання послуг по всіх клінічних напрямками. Ключова перевага центру — широкий спектр опцій для пацієнтів будь-якого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 08:00-20:00
Київ вул. Драгомирова, 18 (оф. 7) м.Звіринецька12 5 м.Видубичі42 13 м.Либідська32 6
MHT Clinic в Києві — це сучасна клініка, основний напрямок діяльності якої — це відновлення волосся. Центр має у своєму розпорядженні оновлене технічне оснащення, інноваційні методики та кваліфікований персонал. Такий тандем дозволяє впоратися з завданням підвищеної складності. Грамотний вплив на проблемну зону направлено на досягнення максимального результату. Всі заходи здійснюються в комфортних умовах, що є запорукою абсолютної безпеки і зручності.
Пн — Пт: 10:00-18:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00