Сторінка 13. Психологи в Києві

После стресса моя сестра стала неуверенная в себе. Мама решила показать ее врачу. Наталья Автандиловна провела курс бесед с сестрой. Ей сейчас намного лучше. Огромное спасибо
02 січня '17 г.
Дарина
Щиро дякуємо Валентині Вікторівні за вчасно надану допомогу. Вона справжній професіонал!
06 вересня '16 г.
Петр
У меня были строгие родители, воспитывали в повиновении и строгости. С тех пор я вырос стеснительным и неуверенным. Мне очень тяжело строить свои отношения в коллективе. Посоветовали обратиться за помощью к психологу. Несколько месяцев со мной работал специалист, я тоже продожаю саморазвиваться. Есть положительные сдвиги. Думаю. что с таким специалистом, как Мазур Олеся Петровна у меня все получиться.
20 грудня '16 г.
Вениамин
После смерти лучшего друга ушел в себя. Ни друзья, ни родители не смогли меня отвлечь от дурных мыслей. Только благодаря квалифицированной помощи психолога Олеси Петровны Мазур я победил депрессию и сейчас веду активный образ жизни.
04 лютого '17 г.
Мирослава
Спасибо за профессиональную помощь в подготовке к родам!
01 вересня '16 г.
Очень отзывчивый специалист, консультировала нас с мужем.
17 жовтня '16 г.
Психоаналітик
Лікар-психоаналітик проводить групові та індивідуальні сеанси психоаналізу, допомагає у вирішенні особистісних проблем дорослих і підлітків, веде сімейну терапію для пар. Постійно удосконалюється в професії, відвідує профільні тренінги і семінари. Складається в Українській Асоціації психоаналізу.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 12 Е м.Оболонь155м.Мінська196
Психолог, Психотерапевт
Лікар-психіатр вищої кваліфікаіцонной категорії, має також першу категорію кваліфікації в області психотерапії. Кандидат медичних наук, займається лікуванням стресів і депресії. Надає послуги консультування, сеансу психотерапевта, постановки діагнозу. Лікує такі розлади, як анорексія і булімія, фобії, тривожні і нав'язливі стани, обсесивно-компульсивний розлад. Приймає пацієнтів з неврозами, панікою і порушеннями свідомості, якщо тільки вони не викликані неврологічними патологіями. Складається в декількох психіатричних асоціаціях, включаючи Асоціацію психіатрів України.
Пренатальний психолог, онкопсихолог, психолог-консультант
Спеціаліст займається індивідуальним та сімейним психологічним консультуванням. Надає психологічну допомогу онкологічним пацієнтам та їх родичам. В роботі використовує сучасні методики. Приймає пацієнтів з тривожністю, нервозністю, фобіями, панічними атаками та безсонням.
Консультація от 1500
Київ вул. Богданівська, 7 В м.Вокзальна1413
Практичний психолог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні психічних захворювань. Консультує з питань грудного вигодовування, догляду за дітьми, когнітивного розвитку дитини та виховання дітей. Приймає пацієнтів з панічними атаками, невпевненістю в собі, постковидним синдромом, підвищеною тривожністю та фобіями.
Психолог, психотерапевт
Психолог, психотерапевт
Лікар спеціалізується на психології, психоаналітиці та психотерапії. Проводить консультативний прийом, психоаналіз, психодіагностику, психоаналітично-орієнтовану психотерапію. Сніжана Григорівна консультує дорослих, сімейні пари, підлітків. Також лікар проводить психотерапію та супровід пацієнтів з онкологічними захворюваннями.
Консультація 1100/1600 грн.
Психолог
Спеціаліст займається виявленням та корекцією дітей з особливостями розвитку. Спеціалізується на віковій дитячій психології та дитячо-батьківських відносинах. Успішно лікує аутизм, затримку мовного та психічного розвитку, синдром дефіциту уваги та гіперактивності. У своїй роботі використовує сучасні методики.
Медичний психолог дитячий та дорослий
Лікар проводить індивідуальні та групові заняття, сімейне консультування, консультування дитячо-батьківських відносин, психологічну підтримку в кризових ситуаціях, БЗЗ терапію, патопсихологічене обстеження, нейропсихологічне обстеження, нейрокорекцію, розробку і проведення індивідуальної програми, казкотерапію, арт-терапію, ігрову терапію. Займається лікуванням страхів, тривогу, невпевненість, занижену самооцінку, психоемоційне порушення при захворюваннях соматичного профілю, неврологічного та кардіологічного.
Психолог-консультант, КПТ-спеціаліст
Психолог
Чому я працюю лікарем? Двоє дивляться вниз. Один бачить калюжу, другий – зорі. Я обрала саме бути лікарем психологом для того щоб допомогти людям розгледіти сіяючи зорі які відображаються в калюжі
Консультація Тільки онлайн - 900