Кабінет психолога Руслана Анчакова

• Лікарі

Кабінет психолога Руслана Анчакова, вартість послуг:

• Консультація психолога 1 000

Відгуки та оцінки клініки

Немає відгуків та оцінок клініки
Відмітка "10" – найвища оцінка

Лікарі клініки Кабінет психолога Руслана Анчакова

Анчаков Руслан Романович
Психолог
Обрати фах
  • Психолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Багатопрофільний комплекс наркології і психіатрії «Ренесанс-Київ» надає екстрену допомогу в Києві залежним від алкоголю та наркотиків, допомагає людям, які потрапили в складну життєву ситуацію, позбутися від вузького спектра залежностей, супутніх психічних розладів, посттравматичного стресу, депресивного стану, панічних атак
Пн — Пт: 09:00-20:00
У багатопрофільному комплексі психіатрії та наркології «Ренесанс-Київ» на Михайлівській, лікарі надають екстрену допомогу людям, з такими видами розладів, як депресії та неврози, втрата сенсу та цінностей життя, фобії та шизофренія, панічні атаки, посттравматичний стресовий розлад і т. д. Лікарі допоможуть позбавитися вузького спектра залежностей, та супутніх психічних розладів. Консультації проводять висококваліфіковані психотерапевти/психіатри, а також, ви можете пройти індивідуальні психотерапевтичні практики з професійними експертами. Так як ми працюємо за стандартами, прийнятими в розвинених країнах і не займаємося нетрадиційними чи науково не доведеними методами діагностики та лікування проблем зі здоров'ям.
Пн — Пт: 10:00-19:00 Сб: 10:00-19:00 Н: 10:00-19:00
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Ми працюємо більше 5-ми років, команда професіоналів наших лікарів надала кваліфіковану допомогу більше 50 000 тис задоволених пацієнтів. Особлива увага приділяється рівню клієнтського сервісу, наші співробітники медичного сервісу знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта, намагаючись оперативно допомогти в записі на прийом, підібрати потрібного лікаря, порекомендувати фахівця.
Пн — Пт: 09:00-18:00