Жук Олександр Васильович

Пульмонолог
Лікар вищої категорії
Лікар-пульмонолог Жук Олександр Васильович займається діагностикою, лікуванням і профілактикою гострих і хронічних неспецифічних захворювань легенів і бронхів.

Дана
Я плохо себя чувствовала, а когда стала лечиться по схеме Александра Васильевича потихоньку поправилась. Доктор прописал мне хорошие лекарства, и причем не очень дорогие, подобрал так, чтобы мне хватило денег.Спасибо
Рита
Жук Александр Васильевич просто замечательный. Поставил правильный диагноз, всю картину нам обрисовал, назначил лечение. Рекомендую, потому что очень внимательный доктор, очень хорошее оборудование кабинета.Довольна приемом.
Віта
Лікар допоміг правильно поставити діагноз і призначив адекватне лікування, враховуючи те, що мені не можна антибіотики. Полегшення відбулося вже на другий день лікування. Щиро дякую лікарю!
Приемом довольна.
Врач внимательный, все объясняет, на все вопросы дает развернутые ответы. Диагноз поставил, лечение назначил. Мне как пациенту было уделено достаточно внимания, никакой спешки. Я прийомом довольна.Спасибо

• 2001 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, факультет медичний, спеціальність "Лікувальна справа", м. Київ;
  • 2002 р. — інтернатура за фахом "Терапія" на базі кафедри Госпітальної терапії.

• 2005 р. — спеціалізація на базі НМУ імені О. О. Богомольця, Олександрівська міська лікарня;
  • 2015 р. — ТУ "Клінічна імунологія "на базі кафедри імунології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, м. Київ.