Законь Костянтин Миколайович

Нефролог
Доктор Законь Костянтин Миколайович спеціалізується в області діагностики і лікування захворювань нирок та наднирників. Консультує в якості нефролога, приймає пацієнтів з гострими і хронічними станами. Лікує надпочечниковую і ниркову недостатність. Для поліпшення стану проводить ряд медичних процедур, включаючи гемодіаліз і екстракорпоральних методів очищення крові.

19 квітня '17р.
Была на приеме у Константина Николаевича. Болезнь за мучала. Думала без стационара не обойтись, но доктор внимательно осмотрел, выслушал, назначил лечение. Дела идут на поправку. Очень хорошо, что я нашла своего доктора.
Михаил
Попал в больницу в тяжелом состоянии. Вся семья очень боялась, что не выкарабкаюсь. Так что пожалуй мне очень повезло, что меня лечит Константин Николаевич, ведь сейчас я уже на ногах, жив и здоров

• 2000 р. — Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа» м. Київ.;
  • 2002 р. — інтернатура по спеціальності "Терапія".

• 2003 р. — стажування з перитонеального діалізу (лікарня ім. С. П. Боткіна, м. Москва, Міський нефрологічний центр);
  • 2007 р. — спеціалізація з нефрології НМАПО ім. П. Л. Шупика.
  • 2008 р. — курси "Екстракорпоральні методи очищення крові в інтенсивній терапії", Науковий центр серцево-судинної хірургії РАМН, ім. А. М. Бакулева, м. Москва (Росія.);
  • 2010 р. — курси "19TH International Vicenza Course on Critical Care Nephrology", відділення нефрології, діалізу та трансплантації в госпіталі Сан Бортоло, м. Віченца, (Італія);
  • 2013 р. — підвищення кваліфікації за спеціальністю нефрологія, НМАПО ім. П. Л. Шупика;
  • 2014 р. — Навчання з використанні систем гемодіалізу Artis Physio (Gambro) і системи для гострої терапії (Gambro) (Gambro), м. Братислава, (Словаччина);
  • 2015 р. — спеціалізація по організації та управлінні охороною здоров'я.

• Член Асоціації нефрологів України;
  • Член Національного фонду нирки (Україна);
  • Член Європейського (ERA-EDTA);
  • Член Міжнародної асоціації нефрологів (ISN).