Нестеров Роман Вікторович

Невропатолог
Викликати додому
Лікар-невропатолог, приймає пацієнтів за попереднім записом і на дому по Києву. Доктор Нестеров Р.В. в роботі застосовує сучасні методи діагностики і лікування такі, як Су Джок акупунктури, вегетативно резонансний тест і біорезонансне лікування. Спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань, епілепсії, неврозів, остеохондроз хребта, різноманітні форми депресії та інші.

Геннадий
Нестеров мою тещу лечил после перенесенного инсульта. Очень удобно, что доктор оказывает свои услуги с выездом на дом, довольны результатами терапии.
Муж наблюдался у него с неврозом, после нескольких месяцев наступило улучшение
Яна
Вызывала на дом. Вежливый и воспитанный доктор, показал себя профессионалом
У Романа Викторовича безупречная репутация и это подтверждается его квалификацией
Виктор
Передовые методики лечения, применяемые Нестеровым, кого хочешь поставят на ноги. Мне так точно помогли.
Екатерина
16 травня '16р.
Я не знаю, какие конкретно из сеансов Романа оказали наибольшее влияние, но именно после лечения у него поясничные боли исчезли полностью.
Богдан
Я участник АТО после тяжелой контузии не мог спать по ночам, слышал разрывы снарядов и стоны боевых товарищей. Окружающие равнодушно записывали меня в психи. Побратимы посоветовали обратиться к невропатологу с большой буквы Нестерову. Благодаря его современным методам и человеческим качествам начал спокойно спать, вернулся в семью. Большое вам человеческое спасибо!!!!

• Вища медична (Військово-медична академія, Санкт-Петербург, 1996 р.);
  • Інтернатура в неврології (Донецький медичний університет, 1997 р.);

• Курс по ВРТ-діагностиці (Вегето-Резонансний Тест) на медичному приладі "DETA PHARMA" та по біорезонансному лікуванні медичними приладами "DETA-АP-20" "DETA-RITM-20", "DETA-PROFESSIONAL", "DETA-UDT" та "DETA-BRT" (Київ, квітень 2014 р.), але до закінчення курсів протягом 1 року займався біорезонансом.
  • Курс по загальному, сегментарному, лікувально-профілактичного та спортивного масажу (Санкт-Петербург, 1994 р.);
  • Курс по Чжень-Дзю акупунктурі (Донецьк, 1997 р.);
  • Курс мануальної терапії (Донецьк, 2001 р.);
  • Курс навчання нелінійному аналізу на медичному апараті "Oberon" (Москва, 2006 р.);
  • Навчальний курс лікарському лікувальному масажу (Німеччина, Берлін, 15.01.2010 р.);
  • Курс навчання по дієтології, дієтотерапії та гігієні (Німеччина, Берлін, 04.12.2010 р.);
  • Багаточисленні Тематичні і Передатестаційні курси;
  • Постійний учасник Неврологічних Клубів, регіональних і міжнародних конференцій.