Павлишин Юрій Данилович

Отоларинголог
Лікар здійснює прийом пацієнтів з ЛОР-захворюваннями. Виконує промивання носа та лакун піднебінних мигдалин, продування вух. Лікує гайморит, тонзиліт, гострий і хронічний отит, ларингіт та інші хвороби. Має 12 друкованих статей в міжнародних виданнях за фахом отоларингологія та онкоотоларингологія.

Немає відгуків

• 2010 р. — Вінницький Національний медичний університет імені М.І. Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа».
  • 2012 р. — НМАПО імені П.Л. Шупика (Київ), клінічна ординатура, спеціальність «Отоларингологія».

• 2012 р. — Курси ендоскопічної ринології, Одеса.
  • 2013 р. — Міжнародна виставка охорони здоров’я «Public Health», учасник конференції, доповідач у секції «отоларингологія», Київ.
  • 2014 р. — Міжнародна виставка охорони здоров’я «Public Health», учасник конференції, доповідач у секції «отоларингологія», Київ.
  • 2016 р. — Міжнародна виставка охорони здоров’я «Public Health» (Київ), учасник конференції, доповідач у секції «отоларингологія».
  • Актуальні аспекти сучасної антибіотикотерапії захворювань ЛОР-органів, Київ.
  • Курси стандартизації підходу до лікування запальних захворювань верхніх дихальних шляхів, згідно актуальної міжнародної номенклатури антибактеріальної терапії.

Додаткова інформація

• 12 друкованих статей за фахом отоларингологія й онкоотоларингологія, 4 стендові доповіді.