Сторінка 7. Пластичні хірурги в Києві

Алина
Профессионал. Молодчина. Спасибо!
27 серпня '16 г.
Делал инъекции ботокса. Выполнил все аккуратно и почти без боли
21 серпня '16 г.
Проблема с кожей лица у меня присутствовала с подросткового возраста. Прошло уже несколько лет, но кожа всё ещё в очень плохом состоянии. Что я только не делала, чтобы избавиться от прыщей: мази, крема, скрабы. После использования очередного неэффективного крема я обратилась за консультацией к косметологу. После назначенного курса лечения моя кожа стала гладкой и красивой, как у куклы, я и не надеялась на такой результат! Спасибо!
04 листопада '16 г.
Anton
После подросткового возраста кожа стала выглядеть плохо. Пришлось искать хорошего специалиста, обратилась к доктору Голоду. Рада, что сделала правильный выбор. Лечение результативное.
09 грудня '16 г.
Анжелика
Консультировалась по поводу груди. Буду делать у этого специалиста.
30 серпня '16 г.
Спасибо большое за красивый нос. После травмы немного изменилась его форма, поэтому для улучшения внешнего вида обратилась за консультацией пластического хирурга. Теперь всем довольна)))
04 листопада '16 г.
Мамолог, онкохірург, пластичний хірург
Пластичний хірург , що проводить операції на обличчі та тілі. Автор понад 10 наукових робіт
Записатися на прийом2 онлайн записи
Пластичний хірург
Лікар проводить пластичні операції. Виконує аугментацію грудей за допомогою імплантів або жировою тканиною, підтяжку грудей (мастопексію), гінекомастію, ендоскопічну підтяжку чола та брів, ендопротезування вилиць та підборіддя, пластику черевної стінки (абдомінопластику). Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах з пластичної хірургії.
Пластичний хірург
Пластичний хірург, провідний фахівець з блефаропластики, ринопластики, ліпосакції. Спеціаліст з апаратної хірургії BodyTite та FaceTite
31 рік досвіду
Косметолог
Отоларинголог, ЛОР-хірург
Пластичний хирург, мамолог
Лікар-мамолог, пластичний хірург, займається корекцією форм і розмірів молочних залоз. Володіє всіма основними техніками пластичних операцій на молочних залозах з використанням імплантів і без них. Виконує контурну пластику обличчя за допомогою філерів, блефаропластику, ринопластику, отопластику, ліпосакцію. Бере участь в міжнародних і національних форумах, майстер-класах профільної тематики.
Хірург, фахівець УЗД, пластичний хірург, лікар естетичної медицини
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить дослідження м'яких тканин, молочних залоз, органів мошонки, передміхурової залози, щитовидної залози, органів черевної порожнини та лімфатичних вузлів всіх локалізацій. Виконує ехокардіографію та здійснює пренатальну діагностику на різних термінах вагітності.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Пластичний хірург
Лікар спеціалізується на проведенні оперативних втручань з метою усунення косметологічних дефектів, відновлення зовнішнього вигляду і дії органів. Лікує глибокі зморшки, які не можна усунути безопераційним методом, обвисання грудей, м'язів рук і сідниць.
Пластичний хирург, отоларинголог
41 рік досвіду
Пластичний хірург вищої лікарської категорії спеціалізується на омолоджуючих технологіях. Виконує точкове розщеплення жирової тканини і контурну пластику. Кваліфікована в отоларингології, консультує і як пластичний хірург, і як ЛОР-лікар. Робить пластику носа і вушних раковин. Усуває викривлення носової перегородки не тільки в естетичних цілях, але і для полегшення дихання пацієнта.