Лікарі діагности (Рентгенолог) в Києві (метро Печерська)

Тетяна Горбащенко
Прекрасний спеціаліст, все детально розказала, описала, скорегувала лікування. Уважна до пацієнта, приєм на.
30 листопада '-1 г.
Геннадий
Рентген-диагностику проходил под руководством Ирины Леонидовны. Приятная женщина, все доступно объясняла по ходу исследования. Результаты получил быстро, доволен!
03 лютого '17 г.
Была травма ноги, при ходьбе чувствовалась боль. Сделала рентген, обнаружили некоторые отклонения. Я прошла курс лечения, теперь все хорошо. Спасибо.
15 грудня '16 г.
Таня
Рекомендую
04 серпня '16 г.
Рентгенолог
Лікар-рентгенолог, проводить двухенергетичну рентгенівську денситометрію, займається діагностикою та лікуванням остеопорозу, а також інших патологій кістково-м'язової системи.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-04
Рентгенолог
Доктор Асауленко Георгій Георгійович займається застосуванням рентгенологічних методів дослідження з метою діагностики стоматологічних захворювань. Проводить тривимірну рентгенографію всієї щелепно-лицевої ділянки та окремих її частин. Робить рентген зуба. Використовує в роботі сучасне програмне забезпечення та комп'ютерні технології.