Сторінка 279. Приватні лікарі в Києві

Кардіолог, лікар медицини невідкладних станів
Смірнов Олександр Володимирович, спеціаліст вищої категорії. Діагностує і лікує широкий спектр серцево-судинних проблем у людей всіх вікових груп. Спеціалізується також на діагностиці та невідкладній допомозі різних гострих станів на до госпітальному та ранньому госпітальному етапах.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ смт. Глеваха, вул. Підприємницька, 10Д (при в’їзді до м. Васильків, по вул. Декабристів, навпроти буд. 332) м.Теремки15
Ендокринолог
Лікар має можливість вести прийом англійською та німецькою мовами. Лікує порушення з боку ендокринної системи та супутніх патологій інших органів
Сімейний лікар
41 рік досвіду
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 780
Психолог, нейропсихолог, груповий психоаналітик, психіатр
Веде консультацію англійською
Отоларинголог
Викликати лікаря додому
Веду консультацію англійською. Чому я працюю лікарем? Лікарі працюють з метою збереження та відновлення здоров'я пацієнтів. Я проводжу медичний обстеження, діагностику, лікування, надають поради щодо здорового способу життя та профілактики хвороб. Головна мета - допомагати пацієнтам в підтримці та покращенні їхнього фізичного та психічного стану.
Невролог
Кардіолог
Лікар кардіолог вищої категорії. Спеціалізується на консультації, діагностиці, лікуванні та веденні пацієнтів кардіологічного профілю. Проводить електрокардіограму (ЕКГ) із описом. Лікує такі захворювання, як: ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія хронічна серцева недостатність, вроджені та набуті вади серця, перикардити, міокардити та ендокардити, метаболічні, дисгормональні кардіоміопатії та ін.
Київ вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговского, 3) р.Подільський