Сторінка 225. Приватні лікарі в Києві

Дима А.
Уважний лікар. Він дуже тактовно, ввічливо може підійти до будь-якого пацієнта, дуже комфортно з цією людиною. Його знання в стоматології та медицині приємно здивували мене. Буду рекомендувати його іншим, та обов'язково прийду ще!
08 лютого '20 г.
Анжеліка
Високопрофесійний доктор, у нього грамотний підхід. Кваліфікація відмінна. З тією проблемою, з якою я зверталася , жоден лікар в моєму місті не дав такої розгорнутої і повної інформації. Лікар ретельно розпитав мене про все, подивився всі аналізи і знімки, вник в усі деталі.
08 лютого '20 г.
Славко
Лікар залишає гарне враження як людина і як фахівець. Дуже уважний і орієнтований на пацієнта. Мене здивував той факт, що лікар приділив досить багато часу огляду і консультації (близько години). На мою питання я отримав вичерпну консультацію. Раджу.
18 лютого '20 г.
Орися Б.
Чудовий доктор. Оцінює проблему комплексно, дохідливо пояснює всі деталі діагностики та лікування. Доброзичливий і дуже компетентний. Спілкуватися з ним - одне задоволення. Дійсно висококваліфікований спеціаліст. Рекомендую!
21 лютого '20 г.
Стоматолог
Лікар займається лікуванням захворювань зубів у дорослих і дітей. Проводить всі види ендодонтичного лікування пульпіту і його ускладнень. Спеціалізується реставрації молочних і постійних зубів, протезуванні молочних зубів дитячими коронками, лікуванні дітей під медикаментозним сном. Консультує з приводу гігієни порожнини рота.
Київ пр-т Перемоги, 63б м. Нивки146м. Берестейська106
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на лікуванні запущених форм зубних патологій хірургічними методами. Займається одномоментної імплантацією, видаленням атипових зубів мудрості і доброякісних утворень. Виконує клаптеві операції, операції відкритого і закритого синус-ліфтингу.
Київ пр-т Перемоги, 63б м. Нивки146м. Берестейська106
Київ пр-т Володимира Івасюка, 8 (корп. 3) м.Оболонь2111м.Почайна348
Хірург, Проктолог, Судинний хірург (Флеболог)
Досвідчений спеціаліст вищої категорії займається лікуванням і діагностикою ургентних пацієнтів хірургічного профілю різного ступеня складності. Виконує лапароскопічні втручання при гострих і планових хірургічних патологіях, герніопластику будь-якого ступеня складності; абдомінопластику. Займається лікуванням варикозної хвороби всіма можливими методами, включаючи склеротерапію, мініфлебектомію, класичний стріпінг, ЕВЛК. Володіє технікою резекції шлунка, геміколектомію в ембріональних шарах.
Гінеколог, Онкогінеколог
Володіє ВСІМА видами оперативних втручань, що виконуються в акушерстві, гінекології, онкогінекології: будь яким шляхом.
Психіатр, нарколог, психотерапевт
Викликати лікаря додому
Терапевт, Сімейний лікар
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань травної, дихальної та серцево-судинної систем. Здійснює нагляд за пацієнтами посли виписки з лікарні, проводить профілактичні огляди пацієнтів з хронічними патологіями. Лікує ГРВІ, бронхіт, стенокардію, ішемічну хворобу серця, синдром хронічної втоми, холецистит, анемію, цистит, остеохондроз.
Київ с. Софиївска Борщагівка, ул. Павла Чубинського, 8 А
УЗД-фахівець, рентгенолог
Лікар-рентгенолог вищої категорії, лікар ультразвукової діагностики другої категорії. Протягом 28 років проводить рентгенологічні обстеження, інтервенційні лікувально-діагностичні втручання, контролює реєстрацію та облік пацієнтів. Спеціаліст Катковська Олена Володимирівна робить УЗД малого таза, УЗД лімфатичних вузлів, УЗД нирок та інші. Забезпечує оформлення висновків за результатами досліджень, все детально коментує, розповідає все особливості.
Гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Виконує ультразвукове дослідження органів малого тазу. Проводить радіохвильове лікування ерозії шийки матки, біопсію шийки матки. Призначає необхідні аналізи та обстеження для з'ясування готовності організму жінки до зачаття. Здійснює ведення вагітності.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Хірург, флеболог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань венозної системи. Приймає пацієнтів з трофічними виразками, венозною недостатністю, тромбозом, варикозною хворобою та іншими патологіями. В роботі використовує консервативні та хірургічні методи. Виконує тромбектомію, мініфлебектомію, лазерну коагуляцію варикозних вен.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Лікар спортивної медицини, ортопед-трвматолог, вертебролог
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні патологій хребта та суглобів. Приймає дорослих та дітей. В роботі використовує консервативні та хірургічні методики. Виконує внутрісуглобні та периартикулярні блокади. Займається реабілітацією пацієнтів після травм та оперативних втручань.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт