Клуб 32, стоматологічна клініка

4.3
Київ, вул. Академіка Вільямса, 15 (корп. 3)
м. Васильківська28 7 м.Виставковий центр25 8 м.Іподром25 11
Пн — Пт: 09:00-21:00 Сб: 09:00-21:00 Н: 10:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Стоматологічна клініка "Клуб 32" займається лікуванням зубів сучасними ефективними методами, відновлює естетичну привабливість зубного ряду.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Клуб 32, стоматологічна клініка, вартість послуг:

• Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів)
  • Ортопантомограма + телерентгенографія
  • Телерентгенографія
  • Професійне чищення зубів (дві щелепи)
  • Обробка зубів апаратом AirFlow (дві щелепи)
  • Зняття зубних відкладень ультразвуком (дві щелепи)
  • Комплексна чистка. Повна вартість, з урахуванням всіх маніпуляцій і матеріалів
  • Ремінералізуюча терапія
  • Комп'ютерне знеболювання апаратом Венд Плюс
  • Накладення пломби, фотополімер
  • Накладення пломби (Vitremer, Fuji IILC)
  • Пломбування кореневих каналів гарячою гутаперчею, 3D обтурація
  • Депофорез гідрокисі міді-кальцію
  • Розпломбування кореневих каналів машинним методом
  • Постановка стекловолоконного штифта
  • Культьова вкладка металева нерозбірна
  • Металокерамічні коронки на зуб
  • Коронка Безметалева Circon
  • Знімний мікропротез "метелик" пластмасовий (1-2 зуба)
  • Повний знімний протез
  • Частковий протез термопластичний
  • Протез бюгельний на кламерах
  • Фіксація коронки (склоїономер)
  • Зняття відбитків, силіконова маса
  • Видалення однокореневого зуба просте
  • Видалення багатокореневого зуба просте
  • Лікування зуба мудрості
  • Видалення ретинированного зуба мудрості
  • Встановлення імпланта (система M.I.S., AlphaBio)
  • Встановлення імпланта (система MegaGen AnyOne)
  • Встановлення імпланта (система Ankylos)
  • Однощелепні апарати (пластинки)
  • Фіксація металевих брекетів на одну щелепу
  • Фіксація естетичних керамічних брекетів на одну щелепу
  • Фіксація керамічних брекетів з металевим пазом на одну щелепу
  • Преортодонтичний трейнер
  • Вектор-терапія, первинний курс
  • Кюретаж парадонтальних кишень
  • Шинування зубів фотополімером із застосуванням системи "Рібонд", "Коннект"
  • Сріблення зубів
  • Герметизація фісур
  • Накладення пломби, молочний зуб (Fuju IX)
  • Накладення пломби, молочний зуб (Vitremer, Fuji IILC, кольорові пломби)
  • Пломбування каналів пастами, молочний зуб
  • Реставрація, середній карієс
  • Вініри на зуби
  • Адгезивний міст на скловолоконної шині
  • Відбілювання системою Beyond Polus
  • Відбілювання внутрішньокоронкове
  • Інкрустація стразами неінвазивна (без вартості прикраси)

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Виталий
Отличная клиника! Лечил каналы, ставил коронки - всё супер!
Виталий
Отличная клиника! Сделали все снимки, написали подробный план лечения, всё сделали в обещанные сроки. Отличные специалисты, рекомендую.
Наталія
15 хвилин лікар та медсестра пробували включити комп'ютер, щоб зробити знімок. Трогаючи процесор, провода, мишку, цими ж руками в перчатках, лікар Лукашук І.С. почала лізти до рота. Коли я попросила її цього не робити, прозвучала фраза: "Если Вы сомневаетесь в стерильности нашей клиники - можете у нас не лечиться". Більше і не буду. Іншим - також не рекомендую.
Анастасия
07 травня '17р.
Сегодня(07.05.17,воскресение) надо было срочно сделать ортопантомограмму,искали по всему Киеву. И только Клуб 32 ответили! Очень понравилась девушка на ресепшне.По телефону рассказала как доехать до клиники удобным для меня способом.Когда попала в клинику, радушно встретила,сразу все рассказала,показала,объяснила. При учете моей дентофобии,я не испытала ни малейшего страха! Все очень чистенько и профессионально.Очень советую!
Харитон
Рік тому відкрив для себе клініку «Клуб 32» і тепер ходжу тільки туди. Європейська якість обслуговування і досить великий спектр послуг. Лікував тут декілька зубів, професійну чистку. Робив тут навіть кюретаж. Тепер збираюся тут замовляти вініри.
Зверніть увагу на інші клініки:
Oxford Medical (Оксфорд медікал) Київ на вул. Предславинська - медичний заклад для дорослих і дітей. Медичний центр входить в мережу однойменних клінік, представлених в Україні. У штаті установи переважно лікарі вищої та першої кваліфікаційних категорій.
Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Н: 08:00-21:00
Київ пр-т Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 8 (корп. 4) м.Оболонь23 4 м.Почайна33 8
Медичний заклад “Мати та дитина” - це спеціалізована клініка, яка займається лікуванням та підтримкою жіночого репродуктивного здоров'я. Почав функціонувати у 2013 році. Серед перших пріоритетів установи – ДРТ.
Пн: 09:00-17:00 Вт: 09:00-17:00 Ср: 09:00-17:00 Пт: 09:00-17:00
Київ вул. Героїв полку Азов (Малиновського), 28 м.Оболонь7 4 м.Почайна29 8
Сучасна медична лабораторія "Нова діагностика" на метро Оболонь відноситься до великої мережі лабораторій, виконує всі види діагностичних досліджень. Деякі види досліджень є унікальними, робляться тільки в цій мережі.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00
Сучасна клініка відновлення зору "Візіум" на Позняках відноситься до мережі офтальмологічних клінік, займається лікуванням і діагностикою органів зору у дітей і дорослих. У клініці працюють офтальмологи, офтальмохірурги, лікарі-ретинолога, що мають вищу і другу кваліфікаційну категорію, кандидати наук в галузі медицини.
Пн — Пт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-18:00 Н: 10:00-18:00