Герман Наталія Анатоліївна

Кардіолог
лікар вищої категорії
Лікар кардіолог вищої категорії. Спеціалізується на консультації, діагностиці, лікуванні та веденні пацієнтів кардіологічного профілю. Проводить електрокардіограму (ЕКГ) із описом. Лікує такі захворювання, як: ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія хронічна серцева недостатність, вроджені та набуті вади серця, перикардити, міокардити та ендокардити, метаболічні, дисгормональні кардіоміопатії та ін.

Київ вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговского, 3) р.Подільський

Немає відгуків

• 1999 - закінчила Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2001 – інтернатура на базі Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця за спеціальністю «Невідкладні стани».

• 2004 – отримала сертифікати лікар «Кардіолог» на базі Національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика

Лікар-кардіолог надає послуги

• Консультація, діагностика, лікування та ведення пацієнтів кардіологічного профілю
  • Електрокардіограма (ЕКГ) - опис

Лікар-кардіолог займається лікуванням захворювань

• Ішемічна хвороба серця
  • Артеріальна гіпертензія (есенційна, вторинна)
  • Хронічна серцева недостатність
  • Вроджені та набуті вади серця
  • Перикардити, міокардити та ендокардити гострі та хронічні
  • Гіпертонічна хвороба серця
  • Соматоформна вегетативна дисфункція