Юрочко Богдан Михайлович

Кардіолог, Функціональний діагност
врач высшей категории
кандидат медицинских наук
Доктор Юрочко Богдан Михайлович має ступінь кандидата наук у кардіології. Займається лікуванням серцево-судинних патологій. Виконує ряд діагностичних і лікувальних процедур. Для постановки діагнозу використовує УЗД серця та ЕКГ, також застосовує холтерівське моніторування. Володіє технікою проведення ВЕМ. Надає послуги лікування гострих і хронічних станів. Лікує пацієнтів як дорослого, так і дитячого віку.

Нина
как хорошо что есть такие ВРАЧИ как вы спасибо вам за помощь
Лена
К Богдану Михайловичу я обратилась по совету коллеги. Врач очень внимательный и грамотный. к пациентам относится очень хорошо. И самое главное — назначенное лечение действительно помогло. Спасибо!
Отличный приём, хороший доктор, мне очень понравилась консультация.
Андрей
Настоящий специалист своего дела. Человек большого ума! Такому доверяешь свое зздоровье без лишних раздумий
Юрий
Было дело, разок сердечко не на шутку прихватило. На прием к Юрочко попал, доктор меня направил на исследования, потом лечение назначил – теперь никаких болей и дискомфорта.
Богдан Михайлович - спеціаліст своєї справи. Він уважно слухає всі нюанси про здоров'я, задає доречні запитання та оцінює загальну картину, виходячи з усіх подробиць. Зайвого лікування не виписує.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, терапевт, лікар сімейної медицини
Педіатр, кардіоревматолог, Функціональний діагност