Батушкін Валерій Володимирович

Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Професор
Консультація 1600/1900 грн.
Лікар спеціалізується на діагностиці та комплексної терапії захворювань серцево-судинної системи. Веде плановий прийом пацієнтів. Надає екстрену допомогу. Спеціалізується на лікуванні ішемічної хвороби серця, тромбозів, тромбофлебітів, гіпертонічної хвороби та інфаркту. Працює з вродженими і набутими вадами серця.

Ігор
У Батушкіна Валерія Володимировича я спостерігаюся вже понад три роки. У мене вроджена вада серця. Валерій Володимирович завжди уважний під час прийому, пропонує нові методики для лікування хвороби. Зараз якість мого життя значно покращилася. І головне, я знаю до кого звернутися за допомогою при першій необхідності.

Особисті досягнення

• 1996 р. — кандидат медичних наук, дисертація по аритмій серця.
  • 2009 р. — доктор медичних наук, дисертація по гострим коронарним синдромам у пацієнтів середнього та похилого віку.
  • 1998 р. — доцент, Військово-Медична Академія.
  • 2011 р. — професор, Військово-Медична Академія.
  • 2015 р. — завідувач кафедри внутрішніх та професійних захворювань, ВЧУУ "Київський медичний університет".

• Член Європейської Асоціації кардіологів та інших європейський асоціацій.

Додаткова інформація

• 140 статей, 6 монографій, 10 патентів.

Лікар-кардіолог надає послуги

• черезстравохідна електрокардіостимуляція (ЧПЕС);
  • ехокардіографія, велоергометрія та ін. процедури функціональної діагностики;
  • дослідження функцій ендотелію;
  • лазерна допплерівська флоуметрія (ЛДФ);
  • дослідження дисбалансу вегетативної нервової системи.