Микитенко Сергій Володимирович

Масажист
Фахівець високого класу в області класичного масажу. Володіє техніками лікувального, антицелюлітного, лимфодренажного масажу. Має навички дитячої та валео-масажу. Використовує спеціальні методики вправ при захворюваннях хребта методом юмейхотерапіі.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Ованеса Туманяна, 3 м.Лівобережна102м.Дарниця2610
Київ вул. Раїси Окіпної, 5 м.Лівобережна66м.Дарниця245

После массажа у Микитенко Сергея Владимировича я как будто заново родилась. Это просто блаженство!!!Я почувствовала как как мое тело от макушки и до пяток наполняется энергией. Однозначно пойду к этому специалисту еще и буду рекомендовать его моим знакомым!
Микитенко Сергей Владимирович творил чудеса с моим телом. Как умелый пекарь обращается со священным тестом для хлеба , так и этот массажист разминал мое тело. Мне безумно понравилось. Сразу возникает чувство легкости. Большое ему спасибо за сильные руки большой профессионализм!

• 2001 р. — Перше Київське медичне училище, спеціальність – фельдшер, м. Київ;
  • 2008 р.- Європейський університет, факультет "Менеджмент організації охорони здоров'я", м. Київ.

• 1999 р. — курси лікувального масажу, Перше Київське медичне училище;
  • 2003 р. — Курси валео-масажу, навчальний центр «Терра»;
  • 2008 р. — II ступінь Юмейхо — терапії, Інститут нетрадиційної медицини;
  • 2010 р. — I ступінь Юмейхо — терапії, Інститут нетрадиційної медицини;
  • 2010 р. — курси "Методи виконання вправ при захворюваннях хребта методом юмейхотерапії", Київський медичний університет УАНМ.