Сторінка 40. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Доктор Мороз Віта Леонідівна спеціалізується на питаннях що стосуються гінекології та ультразвукової діагностики. Постійно проводить консультації для пацієнтів. Вивчає проблеми пов'язані з дітонародженням, зачаттям і виношуванням дитини. Лікує запальні захворювання, хвороби шийки матки, яєчників. Проводить ультразвукове обстеження органів малого таза, матки і придатків.
Невропатолог, терапевт
Невролог, терапевт. Надає послуги діагноста. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням запальних і інфекційних захворювань загальнотерапевтичного і неврологічного профілю.
Консультація от 220 грн.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗ-фахівець проводить консультацію пацієнтів, гінекологічний огляд. Спеціаліст проводить комплексне ведення вагітних, виявляє захворювання плода на ранніх термінах, профогляд жінок. Надає послугу постановки і видалення внутрішньоматкової спіралі, штучного переривання вагітності. Займається лікуванням таких захворювань, як ерозія шийки матки, хламідіоз, уреаплазмоз, уретрит, кондиломи піхви, гонореї та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ пр-т Голосіївський, 59 Б м.Голосіївська55
Гинеколог, Акушер-гинеколог
Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Гінеколог-ендокринолог, спеціалізується на терапії недуг жіночої сечостатевої сфери. Діагностує патології, викликані гормональним дисбалансом, призначає лікувальні курси з метою їх корекції. Ірина Яківна також консультує пацієнток з питань планування та ведення вагітності. Доктор проводить комплексну діагностику при безплідді, становить план терапії для бездітних пар, володіє методикою виконання ЕКО.
Київ вул. Багговутівська, 1 (територія Київської обласної лікарні) м.Дорогожичі206м.Лук'янівська238
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Гінеколог займається проведенням ультразвукових досліджень матки, скринінговим УЗД. Надає послуги з проведення біопсії шийки матки, екстракорпарального запліднення, наглядом за вагітністю.
Акушер-гінеколог
Лікар займається виявленням, терапією і профілактикою хвороб жіночих внутрішніх і зовнішніх статевих органів. Здійснює ведення вагітності. Лікує ерозію шийки матки, кісти яєчників і клімакс. Приймає пацієнток з болями в нижній частині живота, маткові кровотечі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5 м.Театральна1215м.Хрещатик114
Акушер-гінеколог
Лікар Масик Андрій Олексійович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології. Займається профілактикою, діагностикою, лікуванням захворювань і патологій, які пов'язані з жіночої статевою і сечовидільною системами. Консультує пацієнтів з венеричними захворюваннями, кандидозом, трихомоніазом.
Гінеколог, УЗД-фахівець
Спеціалізуємося на лікуванні гінекологічної ендокринної патології, безпліддя, захворювань шийки матки, ускладнень в період менопаузи. Володіє навичками УЗД діагностики органів малого таза. Веде консультативний прийом, супровід вагітності.
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Гінеколог
Лікар-гінеколог Дуркіна Рлена Романівна займається лікуванням таких захворювань, як запальні хвороби органів малого таза, вульвагінального кандидозу, ерозії шийки матки, захворювань. Також займається лікуванням хвороб, які передаються статевим шляхом.