Сторінка 41. Гінекологи в Києві

Наталя
09 січня '17 г.
08 січня '17 г.
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-акушер-гінеколог, репродуктолог, проводить консультації пацієнтів з питань здоров'я жіночої репродуктивної системи. Володіє навичками ультразвукової діагностики органів малого таза. Проводить підготовку до ЕКЗ. Надає консультативну допомогу під час вагітності. Займається лікуванням різних захворювань шийки матки, ендометріозу, ЗПСШ, неспецифічних запальних процесів. Консультує з питань гормональної контрацепції, клімаксу, порушень менструального циклу.
Ембріолог
Доктор Мельник Наталія Володимирівна спеціалізується в області ембріології. Надає послуги культивування, кріоконсервації ембріонів, переносу і редукції ембріонів.
Гінеколог, УЗД-фахівець
21 рік досвіду
Доктор спеціалізується в області гінекології та ультразвукової діагностики. Виконує установку контрацептивного кільця і внутрішньоматкової спіралі. Здійснює ведення вагітності. Проводить конизацию шийки матки, пластику статевих губ і гіменопластику.
Консультація от 900 грн.
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Займається усуненням ускладнень при вагітності. Приймає пацієнток з ендокринологічні проблемами (раннім клімаксом і синдромом виснажених яєчників). Виконує кольпоскопію.
Консультація от 580 грн.
Гінеколог
Лікар займається виявленням, лікуванням гінекологічних захворювань і веденням вагітності. Виконує УЗД плоду на різних термінах вагітності. Консультує з питань контрацепції. Проводить кольпоскопію, кріохірургічні втручання. Лікує ерозію і дисплазію шийки матки консервативними та оперативними методами.
Консультація от 580 грн.
Акушер-гінеколог
Доктор гінеколог, ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на діагностуванні та комплексному лікуванні безплідності, запальних захворювань органів малого таза, ЗППП..Імеет великий досвід роботи в лікуванні патологій шийки матки (паппілом, ерозії, дисплазії). Надає допомогу пацієнтам з гормональними та клімактеричних розладами, хронічними тазовими болями. Гончарук Жанна Миколаївна досконало володіє методами кольпоскопії, ехогістеросальпінгоскопії і гістероскопії.
Хірург-гінеколог, Гінеколог-онколог, УЗД фахівець
Використовує хірургічні, лазерні і радіохвильові методики лікування гінекологічних захворювань. Спеціалізується на видаленні поліпів, лікуванні нетримання сечі, лікуванні захворювань шийки матки, лікування бартолінової залози і ін. Співавтор 3 медичних публікацій. Займається лікуванням гінекологічних захворювань, проводить УЗД-діагностику, кольпоскопію. Використовує СО2 лазер
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Київ с. Лютіж, вул. Вітряного, 69 А
Акушер-гінеколог, репродуктолог, УЗД-діагност
Доктор Соломка Марина Вікторівна спеціалізується в області гінекології, репродуктології. Надає послуги з ведення вагітності, біопсії шийки матки, лікування захворювань шийки матки, займається установкою внутрішньоматкової спіралі.
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії займається плануванням і веденням вагітності. Також спеціалізується на лікуванні ряду недуг гінекологічного профілю, включаючи запальні процеси, інфекційні захворювання і патологічні новоутворення. Проводить процедури біопсії, кольпоскопії, канонізації матки, діатермії і коагуляції. Надає психологічну підтримку сімейних пар при безпосередній близькості пологів, підвищує медичну грамотність майбутніх породіль.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Гусакова Інна Федорівна займається лікуванням кісти яєчників, дисплазії шийки матки, запальних захворювань органів ОМТ, безпліддя. В роботі застосовує радіохвильові і лазерні методи при лікуванні хвороб шийки мітки. Проводить кольпоскопію, пункцію заднього склепіння піхви, ультразвукову діагностику органів малого таза, також проводить УЗД при вагітності. Веде прийом підлітків з 10 років.