Лікарі гінекологи (Акушер-гінеколог) в Києві (метро Героїв Дніпра)

Наталія
Прекрасний лікар вищої категорії! Вела дві мої вагітності і по сей день під спостереженням у Зої Валентинівни. Дуже вдячна за увагу, чуйність, професіоналізм, людяність і доброзичливість! Дуже раджу, звертайтесь!
03 вересня '19 г.
Екатерина
Хороший врач. Настоящий специалист и очень деликатна на осмотрах. Я у нее лечила аменорею. Врач назначила ряд анализов, после прописала КОК. Очень удобно, и лечение, и заодно контрацепция. Нам с мужем такой вариант идеально подходит, т.к. мой природный цикл восстановился, но при этом нет угрозы нежелательной беременности, т.к. мы деток пока не планируем.
15 липня '19 г.
Наблюдалась с беременностью у Елены Анатольевны. Беременность была с осложнениями, но благодаря стараниям и знаниям Елены Анатольевны я сохранила беременность и родила здоровенькую дочурку. Безгранично ей благодарна!
12 липня '19 г.
Один из немногих адекватных врачей в Киеве. Все осмотры очень тщательны и аккуратны. Третий год хожу только к Арендарь Е.А. Советую.
09 липня '18 г.
Акушер-гінеколог
Доктор Сумленний Зоя Валентинівна має вищу лікарську категорію в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Ставить діагноз на підставі результатів кольпоскопії, радіохвильової біопсії і ультразвукового дослідження. Спостерігає вагітних, надає послуги консультації, здійснює індивідуальний підбір засобів контрацепції персонально для кожної пацієнтки. Лікує такі захворювання, як інфекції, що передаються статевим шляхом, полікістоз яєчників, міома матки. Практикує медикаментозне і радіохвильове лікування.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Акушер-гінеколог
Лікар-гінеколог, має вищу категорію, виконує лапароскопічні і гістероскопічні операціі.Спеціалізіруется на лікуванні патологій шийки матки, доброякісних утворень яєчників і матки.
Акушер-гінеколог, хірург, ендоскопіст
Лікар акушер-гінеколог, який оперує гінеколог, хірург-ендоскопіст, має вищу категорію, проводить оперативне лікування по гінекології, хірургічну корекцію трубно-перитонеального безпліддя, хірургічну стерилізацію і корекцію урогенітальних порушень. Ольга Валеріївна регулярно бере участь в міжнародних конференцій і симпозіумів з ендоскопічної хірургії, хірургії тазового дна.
Акушер-гінеколог, мамолог
Хомич Олена Миколаївна спеціалізується в області гінекології. Здійснює консультативний прийом пацієнтів, проводить діагностику, лікування і профілактику захворювань гінекологічного профілю: полікістозу яєчників, міоми матки, клімаксу, відеокольпоскопію, припікання ерозій лазером, вишкрібання матки та ін.