Боровик Віктор Борисович

Сімейний лікар
41 рік досвіду
лікар першої категорії
Лікар загальної практики, сімейний лікар, має першу категорію, займається лікуванням пацієнтів з різними захворюваннями: органів дихання, ЛОР-органів, урологічних, неврологічних, гастроентерологічних. У компетенції доктора призначення лабораторних, інструментальних досліджень, напрямок до вузьких спеціалістів, проведення вакцинопрофілактики. Звертаються до Віктора Борисовичу при головних болях, порушеннях роботи травної системи, безсонні, втоми, при нежиті, кашлі, болю в горлі і т.д.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Старонаводницька, 13 (прим. 126 В в бук.А, секція Д) м.Печерська65м.Звіринецька1410м.Палац Україна3117
Київ вул. Князів Острозьких (Московська), 46/2 м.Печерськам.Кловськам.Арсенальна

Виктор
Грамотный терапевт, который всегда дает точные рекомендации. Уже не раз обращались к нему с женой в трудных случаях, и каждый раз Виктор Борисович помогал справиться с проблемой.
Саша
Наблюдаемся всей семьей, довольны результатом.

• 1982 р. — Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України, за спеціальністю «Лікувальна справа».