Віценко Ніна Миколаївна

Офтальмолог
Лікар вищої категорії
Лікар проводить комплексну діагностику зору, спеціалізується на лікуванні глаукоми, катаракти та інших захворювань очей. Виконує біомікроскопію очного дна. Здійснює профілактичні огляди, призначає медикаментозне і апаратне лікування. Підбирає окуляри для зору, консультує з приводу вибору лінз.

Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410

Жанетта
Лікар дуже грамотна, та досвідчена як фахівець. Все розпитала, коли, і з яких симптомів почалося захворювання. Детально оглянула, призначила лікування. Порекомендувала хороші та не дороговартістні препарати. Рекомендую!
Николай
Все було добре. Ми з лікарем довго розмовляли. Всі мої проблеми були почуті. Оглянула мене на своєму обладнанні, поставила діагноз та призначили лікування. Зараз все нормалізувалося та почала бачити набагато краще. Рекомендую!

• 1994 р. — Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, спеціальність "Лікувальна справа".
  • 2015 р. — Національну медичну академію післядипломної освіти імені п. Л. Шупика, спеціальність "Офтальмологія".
  • 2019 р. — ТУ "Мікрохірургія ока з методами імплантації штучного кришталика і факоемульсифікацією", Національна медична академія післядипломної освіти імені п. Л. Шупика.