Лікарі лаборанти в Києві (метро Чернігівська)

Влада
Я поражена качеством лечения. Такой опытный врач в нашей стране редкость.
05 жовтня '16 г.
Доктор толковый и умный, подробно рассказывает о проблеме и как от нее избавиться.
07 серпня '16 г.
Імунолог, алерголог
Лікар-імунолог, алерголог вищої категорії кваліфікації. Проводить консультації та прийом, призначає медикаментозне лікування пацієнтам із запальними та інфекційними хворобами, аутоімунні захворювання, новоутвореннями, гострими алергічними реакціями. Має вчений ступінь, доктор наук в галузі медицини.
уролог, лікар ультразвукової діагностики
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Київ просп. Леоніда Каденюка (Гагаріна), 17-В м.Чернігівська143м.Дарниця264
Ендокринолог
Ірина Вікторівна - лікар ендокринолог першої категорії. Займається лікуванням захворювань щитоподібної залози, цукрового діабету, патологій гіпофізу, надмірної ваги при ендокринних порушеннях. Також лікар планує та веде вагітність у жінок з ендокринною патологією.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-02
Ендокринолог, Дієтолог
Доктор Крошіна Оксана Анатоліївна спеціалізується в галузі ендокринології, дієтології. Виконується консультативний прийом хворих пацієнтів з цукровим діабетом, захворюваннями щитовидної залози і порушенням обміну речовин. Здійснює діагностику і лікування, контролює етапи терапії. Проводить консультації з питань надмірної ваги, ожиріння, навчає основам збалансованого харчування. Автор 40 наукових статей.
УЗД-фахівець, інфекціоніст
Доктор Шклянка Михайло Ігорович займається лікуванням інфекційних захворювань, таких як вірусні гепатити, ВІЛ, СНІД, асоційовані інфекції. Веде прийом пацієнтів, призначає клінічні дослідження. Має другу кваліфікаційну категорію, займається науковою роботою, співавтор наукових публікацій. Пройшов стажування за кордоном.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9