Сторінка 8. Андрологи в Києві

Олег
Спасибо за назначенное лечение!
17 серпня '16 г.
Артем
Проходил у него лечение. Только положительные отзывы, никаких претензий за время лечения не возникло. Терапия была проведена качественно, сейчас я здоров только благодаря ему.
07 січня '17 г.
Обратились к Василию Михайловичу. Спасибо за консультацию и внимание
30 листопада '-1 г.
Игорь
Доктор внимательный и доброжелательный.
02 жовтня '16 г.
Едуард
Спеціаліст гарний, уважний, приділив мені максімум уваги та вирішив мою проблему
12 вересня '16 г.
Роман
Не знаю как и благодарить за решение моей проблемы. Честно сказать сглупил - надо было сразу к нему обращаться, а я все сам до сам пытался. Все эти " народные средства" и прочий рекламный бред не действует, даже не думайте. А вот лечение от этого специалиста - действует и еще как! Рекомендую
04 січня '17 г.
Уролог, Андролог, Сексопатолог
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, Репродуктолог
Лікар-репродуктолог, гінеколог, має першу категорію. Лікує всі види безпліддя, дисплазії, доброякісних утворень жіночих статевих органів. Володіє методами УЗД в акушерстві та гінекології, 3D, 4D доплерометрія.
Андролог, сексолог, уролог
Спеціалізуючись на урології та андрології, лікар Ноцек має великий досвід у лікуванні неспецифічних запальних захворювань, чоловічої неплідності, сечокам'яної хвороби, еректильної дисфункції, передчасної еякуляції, хвороби Пейроні та багатьох інших станів. З високим професіоналізмом виконує різноманітні операції, включаючи обрізання, варикоцелеектомію, гідроцелеектолію, пластику білочної оболонки та операції з протезування статевого члена. Особливо варто відзначити його експертизу в естетичних операціях статевого члена та хірургічній чоловічій контрацепції.
Уролог-андролог
Доктор лікує широкий спектр урологічних захворювань. Виконує УЗД нирок, органів мошонки та сечового міхура. Проводить катетеризацію сечового міхура, масаж простати, біопсію простати, висічення крайньої плоті та видалення кіст придатка яєчка. Приймає пацієнтів із циститом, орхітом, пієлонефритом, чоловічою безплідністю, сечокам'яною хворобою.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Уролог, андролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням урологічних захворювань. Приймає пацієнтів з частими сечовипусканнями, різями при сечовипусканні, хворобливою еякуляцією та уретральними виділеннями. Є автором методик лікування урогенітальних інфекцій, простатиту, уретриту, імпотенції.
Уролог-андролог, лікар УЗД в урології
Лікар лікує запальні захворювання нирок та сечового міхура, захворювання органів мошонки, чоловіче безпліддя, простатит, везикуліт, аденому передміхурової залози, синдром хронічного тазового болю. Здійснює амбулаторний прийом пацієнтів від 18 років. Виконує катетеризацію сечового міхура, лікувальний масаж передміхурової залози.
Уролог, УЗД-фахівець
Лікар проводить широкий спектр діагностичних, ендоурологічних маніпуляцій і операцій при сечокам’яній хворобі, гіперплазії передміхурової залози і новоутвореннях сечового міхура та операції на органах сечовидільної системи та репродуктивних органах.