Педіатри в Кривому Розі

Мой ребенок всегда наблюдается у Нины Николаевны. У меня о ней только хорошие впечатления.
19 червеня '16 г.
София
Наблюдаемся у этого педиатра с рождения. Очень хороший доктор!
04 липня '16 г.
Наблюдала моего внука, настоящий профессионал, отношением к ребенку - очень довольна.
27 квітня '17 г.
И мне посоветовали, и я другим рекомендую. Лучше врача для своего ребенка, чем Валентина Павловна не найти. Только положительные впечатления.
19 серпня '16 г.
Вероника
Наблюдаемся по поводу прививок, пока осложнений не было, да и ребенок редко болеет. Огромное спасибо!
22 серпня '16 г.
Екатерина
Уже много лет наблюдаемся у Валентины Павловны. Другого врача никогда даже и не думала посещать. Нам её посоветовали,когда старшенькой было всего 2 месяца. И вот уже больше 8 лет водим деток только к ней.
13 вересня '17 г.
Педіатр
Доктор Кубрак Валентина Павлівна спеціалізується в області педіатрії. Проводить консультації, надає послуги з вакцинації, лікування гострої респіраторної вірусної інфекції, аудіометрії.
Неонатолог, педіатр
Педіатр, неонатолог Бондаренко Ніна Миколаївна спеціалізується на спостереженні і лікуванні новонароджених дітей в перший рік їх життя. Консультує з питань правильного догляду новонародженого, створення для нього найбільш комфортного середовища, а також з питань, що стосуються стану здоров'я малюка і можливих відхилень на першому році життя. Спостерігає малюка, контролюючи його зріст, вага, розвиток та інші показники формування. Проводить планову і позапланову вакцинацію дітей. Практикує аудіометрію. Діагностує і лікує гострі респіраторні вірусні інфекції. Підходить до лікування кожного малюка індивідуально, враховуючи його особливості. Надає довідки.
Кривий Ріг вул. Криворіжсталі, 2