Кубрак Валентина Павлівна

Педіатр
Доктор Кубрак Валентина Павлівна спеціалізується в області педіатрії. Проводить консультації, надає послуги з вакцинації, лікування гострої респіраторної вірусної інфекції, аудіометрії.

Екатерина
Уже много лет наблюдаемся у Валентины Павловны. Другого врача никогда даже и не думала посещать. Нам её посоветовали,когда старшенькой было всего 2 месяца. И вот уже больше 8 лет водим деток только к ней.
Вероника
Наблюдаемся по поводу прививок, пока осложнений не было, да и ребенок редко болеет. Огромное спасибо!
И мне посоветовали, и я другим рекомендую. Лучше врача для своего ребенка, чем Валентина Павловна не найти. Только положительные впечатления.
Илона
Замечательный специалист. Рекомендую!

• 1986 р. - Дніпропетровський медичний інститут, спеціальність - "педіатрія".
  • 1986-1987 рр. - інтернатура з педіатрії, м. Кривий Ріг.

• 1989 р. - курси підвищення кваліфікації ДМІ, кафедра неонатології ФУВ.
  • 1993 р. - курси підвищення кваліфікації ДМІ, кафедра неонатології ФУВ.
  • 2000 р.- курси підвищення кваліфікації ХМАПО, м. Київ.
  • 2008 р. - курси підвищення кваліфікації ДГМА, кафедра госпітальної педіатрії №2.
  • 2013, 2017 рр.- курси підвищення кваліфікації ДДМА, кафедра педіатрії.
  • 2013, 2015, 2017 рр. - участь в науково-практичному семінарі з педіатрії (Сідельніківські читання).