Стоматологи в Кривому Розі

Избавила от безумно сильной зубной боли. Спасибо)
11 липня '16 г.
Леша
Теперь знаю, у кото буду лечить зубы!
12 серпня '16 г.
Леонид
Стоматолог, которому я полностью доверяю!
08 вересня '16 г.
Ира
Отличный доктор, сделал все качественно и не больно.
17 липня '16 г.
Игорь
Был у этого специалиста на чистке от зубного камня. При необходимости обращусь к нему еще.
10 червеня '16 г.
Леонид Сергеевич
Была сложная ситуация, но зубы вырывать не пришлось. Спасибо клинике и врачу.
26 жовтня '16 г.
Стоматолог
Лікар Низовцев Олексій Борисович спеціалізується в області стоматології. Надає повну консультацію щодо здоров'я зубів і ротової порожнини пацієнта. Лікує захворювання зубів різної складності. Здійснює пломбування кореневих каналів і подальше їх лікування. Практикує зубну імплантацію і протезування зубів, що робить лікаря фахівцем широкого профілю в області стоматології. Проводить ретельну чистку зубів з подальшим їх відбілюванням. Займається художньою реставрацією із застосуванням сучасних методів реконструювання та імплантації нових зубів.
Кривий Ріг вул. Українська, 63
Стоматолог
Лікар Верзунова Олена Олександрівна спеціалізується в області стоматології. Проводить консультацію щодо стану зубів і ротової порожнини пацієнта, виявляє карієс, пародонтоз, зруйнованість зубів та інше. Лікує кореневі канали зубів. Займається їх пломбуванням, використовуючи найсучасніші стоматологічні матеріали. Крім того, пломбує зуби різної складності. Надає допомогу при неправильному прикусі. Передовими методиками проводить лікування карієсу і пульпіту. Встановлює діагноз "флюс" і займається його лікуванням. Здійснює художню реставрацію зубів, що робить лікаря фахівцем високого класу.
Кривий Ріг вул. Криворіжсталі, 2
Стоматолог
Лікар Костенко Ю.Н. спеціалізується в області стоматології. Проводить консультації пацієнтів з оглядом їх ротової порожнини і стану зубів. Діагностує і лікує пародонтит, карієс, зубний камінь, періодонтит, пульпіт і інші захворювання. Успішно практикує лікування кореневих каналів зубів з подальшим їх пломбуванням. Здійснює чистку зубів, позбавляючи їх від нальоту і зубного каменю. Проводить художню реставрацію верхнього і нижнього зубного ряду, роблячи їх здоровими і естетично прекрасними. Консультує щодо профілактики захворювань зубів і ясен. Рекомендує засоби для чищення зубів та догляду за гігієною ротової порожнини.
Кривий Ріг пр-т Гагаріна, 48 А
Стоматолог
Лікар Костенко М.Ф. спеціалізується в області стоматології. Надає початкову і подальшу консультацію щодо стану ротової порожнини, зубів, зубних каналів і їх можливих патологій. Займається лікуванням карієсу, пародонтиту, пародонтозу. Спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зубів. Окремим навиком є ​​чистка зубів пацієнта з можливістю повного позбавлення від зубного каменю. Як висококваліфікований фахівець, що застосовує сучасні методики, відбувся також в якості художнього реставратора зубів, що дозволяє надати як медичну, так і естетичну корекцію небажаних врослих, кривих зубів або їх відсутності. Займається відбілюванням зубів різними методиками.
Кривий Ріг пр-т Гагаріна, 48 А