Косметологи в Кривому Розі

Лечилась от акне. Результатом довольна!
01 вересня '16 г.
Лара
Делала курс процедур. Прекрасный специалист.
06 вересня '16 г.
Высокий уровень услуг. Хороший специалист.
21 травня '16 г.
Алла Александровна
Хожу к этому доктору регулярно. Очень аккуратная и внимательная. Спасибо за заботу.
02 вересня '16 г.
Сергей
Процедурами доволен. Рекомендую
22 серпня '16 г.
Тамара
Прошла несколько процедур. С удовольствием обращусь еще.
03 липня '16 г.
Дерматолог, Косметолог
Лікар-дерматолог та косметолог проводить консультації пацієнтів щодо стану здоров'я шкіри і правил догляду за обличчям і тілом. Горбенко Л.М. допомагає у вирішенні проблем папілом, проводячи їх видалення лазером, а також проводить процедуру видалення врослого нігтя. Лікар надає послуги косметичного пілінгу і масок, що омолоджують, за допомогою сучасних методик позбавляє від купероза, наслідків акне та інших шкірних проблем.
Дерматолог
Дерматолог Тібенко Неля Геннадіївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактики шкірних захворювань, викликаних інфекційними, бактеріальними або зовнішніми факторами. Консультує щодо стану здоров'я хворого. Лікує псоріаз, екзему, себорею, контактний дерматит, грибкові ураження шкіри і нігтів. Успішно практикує дерматоскопію і дермабразію. На основі результатів пройдених аналізів в індивідуальному порядку для кожного призначає певний тип лікування. Надає подальшу консультацію після лікування з метою профілактики і перешкоди повторного захворювання.
Кривий Ріг вул. Косіора, 22
Косметолог
Лікар-косметолог займається лікуванням шкірних захворювань, спеціалізується в області естетичної косметології. Надає послуги омолодження шкіри з використанням інноваційних методів корекції овалу обличчя, форми губ і носа і відновлення обсягу тканин шкіри. Застосовує безопераційні методики пластики для усунення зморшок і недоліків шкіри, в тому числі використовує технології апаратної косметології і мезотерапію.
Косметолог
Доктор Медяник Ксенія Ігорівна спеціалізується в області косметології. Лікар проводить діагностику стану шкіри пацієнтів, призначає лікування при наявності певних захворювань, надає послуги чистки обличчя, тонізації і омолодження шкіри за допомогою проведення сеансів лімфодренажу, мезотерапії, біоревіталізації. Для очищення шкіри обличчя Медяник К.І. здійснює процедури косметичного пілінгу, а також робить маски глибокого дії.
Косметолог, дієтолог, дерматолог
Косметолог Марусич Олеся Юріївна спеціалізується в усуненні вад шкіри обличчя. Проводить повну консультацію пацієнтів щодо стану здоров'я шкіри, оглядаючи її і призначаючи відповідне лікування. Спеціалізується на різних видах і методиках чистки особи. Проводить косметичний пілінг з метою поліпшення стану шкіри обличчя. Практикує застосування косметичних масок. Проводить вакуумну чистку особи. Крім того, надає допомогу пацієнтам із зайвою вагою, проводячи консультації як дієтолога. Призначає дієту і дає рекомендації щодо корекції ваги і боротьби з ожирінням. Застосовує передові методики корекції косметичних дефектів обличчя.
Кривий Ріг пр-т Гагаріна, 4 А