Кардіологи в Кривому Розі

Марк
У мамы было заболевание сердца. Иосиф Иосифович внимательно подошел к проблеме и помог решить ее.
21 квітня '16 г.
Савелий
Врач очень опытный. Назначил терапию, которая прекрасно помогает.
03 вересня '16 г.
Лена
Водила отца на консультацию по поводу тахикардии. Проходим курс лечения. Доктору спасибо.
03 листопада '16 г.
Илона
Несмотря на молодой возраст, это отличный специалист. Рекомендую.
04 травня '16 г.
Паша
Молодой, но грамотный доктор.
05 жовтня '16 г.
Консультацией довольна. Лечение помогает избавиться от боли в сердце!
10 жовтня '16 г.
Кардіолог
Кардіолог Фесенко Олександр Володимирович спеціалізується на виявленні, постановці діагнозу і лікуванні захворювань серцево-судинної системи. Проводить первинну і наступні консультації з питань здоров'я серця і судинної системи пацієнта. Проводить огляд, збір анамнезу та діагностику із застосуванням електрокардіографії і ритмокардіографії. Практикує сцинтиграфію міокарда з метою дослідження кровотоку. Проводить МСКТ серця, яке дозволяє провести детальне обстеження серцевих артерій. Лікує вроджені пороки серця, вегетосудинну дистонію, аритмію, тахікардію, ішемічну хворобу серця. У разі виявлення важких патологій відправляє пацієнта до хірурга-кардіолога.
Кривий Ріг вул. Криворіжсталі, 2