Ендоскопісти в Кривому Розі

Антонина
Приходила к ней на эндоскопию. Выполняла все манипуляции аккуратно и безболезненно.
04 серпня '16 г.
Денис
Хороший врач, аккуратная, внимательная.
06 вересня '16 г.
Анастасия
ФГЭС - процедура, которая вызывает некоторый страх. Но Руслан Владимирович хорошо меня морально подготовил, и я не боялась. Во время самой процедуры он делал все спокойно, осторожно, и все прошло без проблем. Так что если у вас проблемы с ЖКТ - рекомендую обращаться к Бондаренко.
11 січня '17 г.
Никита
Хороший диагност, делает свою работу качественно.
07 червеня '16 г.
Ендоскопіст
Ендоскопіст Козакова Олена Сергіївна спеціалізується на інструментальних дослідженнях із застосуванням ендоскопа. Проводить консультацію щодо стану здоров'я внутрішніх органів пацієнта. Практикує процедуру ендоскопії. Діагностує захворювання, пов'язані з таким областям медицини, як гастроентерологія, отоларингологія, хірургія та іншим. Великий досвід роботи з ендоскопом. Проводить капсульну ендоскопію (дослідження кишечника за допомогою ендоскопічної капсули). Своєчасно діагностує захворювання ще на ранніх стадіях.
Кривий Ріг вул. Криворіжсталі, 2