Бондаренко Ніна Миколаївна

Неонатолог, педіатр
Педіатр, неонатолог Бондаренко Ніна Миколаївна спеціалізується на спостереженні і лікуванні новонароджених дітей в перший рік їх життя. Консультує з питань правильного догляду новонародженого, створення для нього найбільш комфортного середовища, а також з питань, що стосуються стану здоров'я малюка і можливих відхилень на першому році життя. Спостерігає малюка, контролюючи його зріст, вага, розвиток та інші показники формування. Проводить планову і позапланову вакцинацію дітей. Практикує аудіометрію. Діагностує і лікує гострі респіраторні вірусні інфекції. Підходить до лікування кожного малюка індивідуально, враховуючи його особливості. Надає довідки.
Кривий Ріг вул. Криворіжсталі, 2

27 квітня '17р.
Наблюдала моего внука, настоящий профессионал, отношением к ребенку - очень довольна.
София
Наблюдаемся у этого педиатра с рождения. Очень хороший доктор!
Мой ребенок всегда наблюдается у Нины Николаевны. У меня о ней только хорошие впечатления.

Лікар-неонатолог надає послуги

• спостереження новонароджених;
  • огляд;
  • консультація по живленню;
  • діагностика;
  • лікування;
  • визначення ваги і зростання;
  • планова і позапланова вакцинація.

Лікар-неонатолог займається лікуванням захворювань

• ОРЗ;