Гастроентерологи в Кривому Розі

Он подобрал терапию, теперь меня не беспокоят нервы!!! Благодарность не имеет границ!
04 серпня '16 г.
Илья
Лечение помогло. Чувствую себя значительно лучше. Спасибо.
07 серпня '16 г.
Дарья
Все отлично
03 лютого '18 г.
Приятный человек и хороший врач. Вылечила гастрит! Рекомендую.
28 квітня '16 г.
Тарас
Лечение начало помогать практически сразу, почувствовал облегчение в желудке. Спасибо Людмиле Александровне
06 липня '16 г.
Алеся
Проводил мне в прошлом году гастроэнтеростомию. Все было сделано профессионально.
30 листопада '-1 г.
Терапевт, гастроентеролог
Лікар-терапевт і гастроентеролог проводить прийом пацієнтів і призначає обстеження, що виявляють патології у функціонуванні внутрішніх органів, перш за все травної системи. Доктор проводить обстеження травної системи (аналіз крові на гастропанель і електрокардіографію). Швець Г.В. надає послуги лікування дисбактеріозу, гострих і хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, має вищу категорію
Кривий Ріг вул. Рокосовського, 2
Ендоскопіст
Ендоскопіст Козакова Олена Сергіївна спеціалізується на інструментальних дослідженнях із застосуванням ендоскопа. Проводить консультацію щодо стану здоров'я внутрішніх органів пацієнта. Практикує процедуру ендоскопії. Діагностує захворювання, пов'язані з таким областям медицини, як гастроентерологія, отоларингологія, хірургія та іншим. Великий досвід роботи з ендоскопом. Проводить капсульну ендоскопію (дослідження кишечника за допомогою ендоскопічної капсули). Своєчасно діагностує захворювання ще на ранніх стадіях.
Кривий Ріг вул. Криворіжсталі, 2