Реабілітологи в Кривому Розі

Любовь
Помог восстанавливаться после тяжелой травмы. Результаты лечения идеальные.
21 липня '16 г.
Аня
Лечила у этого специалиста спину. Золотые руки.
14 серпня '16 г.
Андрей
Спасибо Роману Александровичу, что помог моему папе. Благодаря ему состояние отца значительно улучшилось.
24 серпня '16 г.
Катя
Молодой и перспективный специалист, его лечение помогает.
28 жовтня '16 г.
Нина
Хожу не первый год сама и советую всем подругам. Претензий к гинекологу нет.
24 липня '16 г.
Надежда
Хороший специалист, обращаюсь раз в полгода.
07 серпня '16 г.
Невролог, реабілітолог, мануальний терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар Коровін Ігор Володимирович — невролог, реабілітолог. Протягом 32 років спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи. Проводить реабілітацію пацієнтів після перенесених інсультів. Працює за індивідуальним планом. Володіє навичками усунення патологій хребта.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Кривий Ріг вул. Катеринівська, 1
Реабілітолог, мануальний терапевт
Реабілітолог, мануальний терапевт Кузьменко Вадим Олександрович спеціалізується на проведенні процедур, спрямованих на відновлення фізичного здоров'я пацієнта. Проводить консультації мануального терапевта, на яких оглядає пацієнта і призначає відповідну терапію. Спеціалізується на відновленні порушеного здоров'я і втрачених функцій організму. Практикує медичні методики лікувального масажу і психотерапевтичні методи впливу. Надає фізіотерапевтичні та ортопедичні процедури, проводячи тим самим лікування хребта і суглобів. Крім того, призначає медикаментозне лікування.
Кривий Ріг пр-т Гагаріна, 4 А
Реабілітолог
Реабілітолог Марусич Роман Олександрович спеціалізується на процедурах, спрямованих на відновлення фізичного здоров'я людей, які перенесли різного роду травми і захворювання. Також надає допомогу після оперативного втручання. Проводить консультації, де оглядає пацієнта і в індивідуальному порядку призначає різні види фізичної реабілітації. Допомагає пацієнтам, які перенесли інсульт, ампутацію кінцівок, переломи кісток, розриви зв'язок і м'яких тканин. Спеціалізується на акупунктурі. Надає допомогу тим, хто переніс інфаркт міокарда, дихальну недостатність, неврит лицьового нерва та інше. Спеціалізується на лікувальному і точковому видах масажу спини.
Кривий Ріг пр-т Гагаріна, 4 А