Алергологи в Кривому Розі

Лина
Хороший,квалифицированный врач. Назначила адекватное лечение,подсказала какие факторы избегать и как не допускать рецидивов. Приемом и рекомендациями - очень довольны.Большое Спасибо.Рекомендую Тибенко Н.Г.
30 листопада '-1 г.
Лара
Хороший доктор, приятная обстановка. Очень довольна, что обратилась именно к этому специалисту.
14 вересня '16 г.
Вика
Квалифицированный дерматолог. Быстро подобрала средства по уходу за кожей.
28 червеня '16 г.
Дерматолог
Дерматолог Тібенко Неля Геннадіївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактики шкірних захворювань, викликаних інфекційними, бактеріальними або зовнішніми факторами. Консультує щодо стану здоров'я хворого. Лікує псоріаз, екзему, себорею, контактний дерматит, грибкові ураження шкіри і нігтів. Успішно практикує дерматоскопію і дермабразію. На основі результатів пройдених аналізів в індивідуальному порядку для кожного призначає певний тип лікування. Надає подальшу консультацію після лікування з метою профілактики і перешкоди повторного захворювання.
Кривий Ріг вул. Косіора, 22