Дієтологи в Кривому Розі

Тетяна
Надзвичайно кваліфікований та відповідальний спеціаліст. Уже більше року консультуюся лише в Олесі Юріївни. Результатом завжди задоволена. Фахівець від Бога. Дякую Вам за Вашу працю, та турботу про мою красу. Рекомендую усім знайомим.
05 лютого '20 г.
Світлана
Хочу подякувати своєму лікарю, за її професіоналізм! Неодноразово зверталася до Олесі Юріївни за допомогою, так як маю певні проблеми зі шкірою. Прийом та консультація завжди на найвищому рівні! Дуже вдячна їй за допомогу! Рекомендую!
12 лютого '20 г.
Косметолог, дієтолог, дерматолог
Косметолог Марусич Олеся Юріївна спеціалізується в усуненні вад шкіри обличчя. Проводить повну консультацію пацієнтів щодо стану здоров'я шкіри, оглядаючи її і призначаючи відповідне лікування. Спеціалізується на різних видах і методиках чистки особи. Проводить косметичний пілінг з метою поліпшення стану шкіри обличчя. Практикує застосування косметичних масок. Проводить вакуумну чистку особи. Крім того, надає допомогу пацієнтам із зайвою вагою, проводячи консультації як дієтолога. Призначає дієту і дає рекомендації щодо корекції ваги і боротьби з ожирінням. Застосовує передові методики корекції косметичних дефектів обличчя.
Кривий Ріг пр-т Гагаріна, 4 А