Доктор Грінвальд (Doctor Greenvald), психотерапевтичний центр

Пн — Пт: 10:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
Doctor Greenvald (Доктор Грінвальд) - клініка, яка спеціалізується на лікуванні невротичних і психосоматичних хвороб. Лікування захворювань проводиться за трьома основними напрямками: лікування душі (сеанси психотерапії), лікування тіла (масажні техніки і фізіотерапевтичні маніпуляції), корекція біохімічної середовища організму (вітаміни, детоксикационная терапія, судинна терапія).
  • Ціни на послуги

• Електросон 150

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тамара
Проходила курс массажа в этой клинике, это что-то с чем-то. Такого массажа у меня еще никогда не было, буд-то спина и не моя стала вовсе. Выше всяких похвал, однозначно наивысшая оценка!
Натан
Всегда считал психосоматику чудом из области фантастики, не относился к этому, как к медицине. Но как еж я был удивлен, когда по показаниям направили именно в эту клинику. Со скептицизмом пришел, а вышел с результатом. Просто БОМБА, теперь рекомендую всем!
Ольга К.
Хорошая клиника, с их помощью пересмотрела взгляды на жизнь, работу и семью. Жизнь наладилась как в этих сверах так и улучшилось общее состояние. Спасибо.
Артур
Не думал, что придется идти к врачу, но состояние ухудшалось. Как же я был не прав, что не сделал этого раньше. Специалист толковый, никакой «воды», все четко по делу. Облегчение наступило уже через пару дней после начала лечения. Массаж великолепный!
Константин
Хотите, чтобы вам реально помогли? Идите к Сергею Геннадиевичу. Ребята, таких врачей единицы. Он знает, как правильно общаться с пациентом, никогда не грубит и не торопится. Человек действительно любит свою работу.
Зверніть увагу на інші клініки:
У дитячому відділенні медичного центру «ОН Клінік Харків Палац Спорту» ведуть прийом кваліфіковані лікарі з багаторічним досвідом роботи.
Пн — Пт: 08:00-18:00 Сб: 08:00-17:00 Н: 09:00-14:00
Мамин Дім на Пушкінській — це медичний центр для дітей від народження до 18 років з великою кількістю послуг та для дорослих. У поліклініці доступні комплексні лабораторні дослідження, консультації вузьких спеціалістів та вакцинація не лише для дітей, а й для дорослих.
Пн — Пт: 09:00-17:00 Сб: 09:00-17:00 Н: 09:00-16:00
АВС (Age and Beauty Control Clinic) — медичний центр інноваційних технологій, в якому ви можете пройти комплексну діагностику здоров'я та отримати консультацію фахівців онлайн. Фахівцями клініки розроблено авторську програму "Відновлення після перенесеного COVID-19".
Вузькопрофільний медичний центр, що займає нішу психіатрії та психотерапії. У центрі працює висококваліфікований персонал. Поряд з медикаментозними та психотерапевтичними методами лікування, проводиться процедура терапевтичної краніоцеребральної гіпотермії.