МДЦ Експерт Харків

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Діагностичний центр МДЦ Експерт-Харків входить у велику мережу центрів і займається дослідженнями в області УЗД і КТ. Для цього застосовується сучасне високоточне обладнання. Пацієнти отримують послуги:

• ультразвукове дослідження внутрішніх органів,
  • доплерографія судин,
  • консультація лікаря рентгенолога-радіолога,
  • мультизрізова комп’ютерна томограма різних органів.

Центр діагностики МДЦ Експерт-Харків використовує тільки сучасні апарати УЗД і КТ, модернізація яких ведеться кожні три роки. Фахівці співпрацюють з Європейською школою радіології.

МДЦ Експерт-Харків зручно розташований в центрі Харкова поблизу станції метро та зупинок міського транспорту. Прийом ведеться всі дні, крім неділі.

МДЦ Експерт Харків, вартість послуг:

• Доплерографія судин голови та шиї 700
  • Доплерографія судин голови та шиї та сонних артерій 700
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія головного мозку (розмітка) 850
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія органів малого тазу (розмітка) 850
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія органів грудної клітки та середостіння (розмітка) 850
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія органів черевної порожнини та заочеревинного простору (розмітка) 850
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія шиї, гортані (розмітка) 850
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія скронево-щелепного суглоба (розмітка) 850
  • Мультизрізова комп'ютерна томографія грудного відділу хребта 950
  • Друк рентгенівської плівки 350
  • Консультація кардіолога 400

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
УЗИ делал Бойко Антон Владимирович. Ответственный и дотошный врач. Спасибо ему огромное. И в клинике сотрудники были доброжелательны и вежливы. Единственный неприятный момент - запись онлайн. Пришлось самой перезванивать и уточнять её (записи) действительность.
Зинаида
Прошла диагностику в этом центре 9 января (КТ - онкоскрининг). Выявили редкую патологию на отростоке слепой кишки, а также подозрение на метастазы в лимфоузелках легких. Прооперирована, прохожу терапию. Контрольное КТ через 3 месяца. Хочу сказать спасибо за профессионализм врачу- радиологу Ткачук Артёму Сергеевичу. Высокое качество диагностики. Рекомендую.
Мне все очень понравилось. Умнички.
Приятная атмосфера, не дорого и без очереди.
Ирина Витальена
С возрастом, к сожалению, появляются проблемы со здоровьем. я решила не паниковать, а найти добросовестного доктора. и у меня получилось. теперь моя щитовидная железа под надежным контролем. Спасибо
Ксения
Делала узи щитовидки в медцентре эксперт. процедура прошла безболезненно и без дискомфорта. да и цена нормальная. спасибо
В клинике мне была оказана огромная помощь с моей женской проблемой и были даны ответы на все интересующие меня вопросы. спасибо

Лікарі клініки МДЦ Експерт Харків

Титаренко Наталья Владимировна
Кардіолог
Обрати фах
  • Кардіолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн: 09:00-18:00 Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Н: 09:00-18:00
Спеціалізований медичний центр "ULife" - це клініка, в якій займаються вирішенням психологічних проблем людини.
Спеціалізований медичний заклад "Клініка здорового хребта і суглобів Доктора Костюка" - це центр, в якій займаються рятуванням від різних хребетних і суглобових патологій, больових відчуттів в цих органах.
Європейська стоматологія це стоматологія європейського рівня у Харкові по українським цінам. Європейська Стоматологія забезпечить вас доброзичливим та професійним лікуванням так само, як у найкращих європейських клініках. Кваліфіковані стоматологи вирішать усі проблеми ваших зубів, застосовуючи новітні досягнення світової стоматологічної медицини. Стоматологія розташована в зручному місці, до нас легко доїхати з будь-якої точки Харкова, Павлове поле, Центр, Олексіївка, Ми знаходимося на проспекті Науки зовсім поряд зі станцією метро “Ім. 23 серпня”
Вт: 09:00-18:00 Ср: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Пт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-18:00