Сторінка 13. Лікарі в Харкові (метро Держпром)

Аріна
Нам все дуже сподобалося, лікар зробила обгрунтований висновок. Призначене лікування ефективне, поліпшення свого самопочуття відчула уже на наступний день. На мою думку, я знайшла свого лікаря. Наснаги Вам та терпіння у не легкій медичній діяльності! Рекомендую!
25 січня '20 г.
Ліля
Не передати словами, на скільки я щаслива, що нарешті знайшла по справжньому хорошого алерголога. Я алергік, кожну весну й осінь у мене починається нежить, чхання, сльозяться очі, кашель. Життя перетворюється на сущий кошмар, хоч бери та й не виходь з дому. У боротьбі з моїм недугом, мені допомагає Ірина Абілфазівна. Ви просто моя рятівниця!
13 січня '20 г.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Ведення пацієнтів терапевтичного профілю і суміжних спеціальностей. Амбулаторний прийом проводить з використанням сучасних методів діагностики, лікування та профілактики.
Алерголог, терапевт
Веде амбулаторний прийом пацієнтів з різного виду алергічними реакціями, займається лікуванням, профілактикою, діагностикою причин виникнення захворювань.
Отоларинголог
Лікар-отоларинголог, спеціалізується на лікуванні хвороб ЛОР-органів. Обстежує дорослих і дітей, проводить терапію в амбулаторних умовах. Діагностує патології вух, горла і носа інфекційного і запального характеру. Проводить рентгенологічні дослідження з метою виявлення різних патологій. Виконує терапевтичні процедури по вилученню чужорідних тіл з назальной порожнини, проводить пункції носових пазух, видаляє вушні пробки. Займається терапією патологій барабанної перетинки.
Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53
Дерматолог, трихолог, косметолог
Записатися на прийом4 онлайн записи
Серцево-судинний хірург
Спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій венозної системи, артерій, лімфатичної системи, патологій серця, варикозних хвороб із застосуванням лазерних технологій.
Хірург
Хірург, який володіє сучасними технологіями проведення операцій. Серед виконуваних хірургічних втручань торако-абдомінальна хірургія, гнійна хірургія, чиста хірургія, апендектомія, видаленням грижі, гемороїдектомія.
Невролог
Доктор Калашникова І. В. обстежує пацієнтів з підозрою на недуги периферичної нервової системи, діагностує патологічні процеси в клітинах головного мозку і оточуючих його судинах. Призначає терапію при черепно-мозкових травмах, ВСД, інсульті тощо. Займається профілактикою хронічних захворювань, надає кваліфіковану медичну допомогу при гострих патологіях. Володіє технікою кінезіотейпірованія, проводить терапію для пацієнтів з вираженим больовим синдромом.
Сімейний лікар, Терапевт
Лікар-терапевт, фахівець в області сімейної медицини. Проводить профілактичні і діагностичні огляди для пацієнтів різного віку, на основі зібраного анамнезу становить індивідуальний план лікування для кожного хворого. Займається терапією порушень шлунково-кишкового тракту та сечовидільної системи, надає допомогу при загостренні хронічних недуг. Крім того, Людмила Володимирівна компетентна в питаннях пульмонології та кардіології.
Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53
Офтальмолог
Психолог
Викликати лікаря додому
Спеціаліст надає психологічну допомогу пацієнтам з тривожністю, нервозністю, безсонням, депресією. Також працює з деструктивними відносинами, конфліктами, професійним вигоранням, почуттям самотності та провини. Консультує з питань побудови успішної кар'єри і управління персоналом.