Лікарі отоларингологи в Харкові (метро Держпром)

Володимир Олексійович знає свою справу і чудово читає знімки. Дуже бережно та швидко робить процедури. Дбайливо і уважно ставиться до пацієнтів. Не призначає зайвих препаратів. Одразу видно що здоров'я пацієнта для нього в пріоритеті. Я дуже задоволена даними прийомом, хороша робота лікаря.
13 грудня '19 г.
Хочу сказать огромное спасибо персоналу клиники за проведенную операцию 28.09.2018, а именно ЛОРу Танину А.В., стоматологу-хирургу Дронову А. В., анестезиологу Маланову В. А. и всем медсестрам, которые были на смене, Вы лучшие. Я доверилась Вам полностью и не пожалела. Вы настоящие профессионалы. Еще раз огромное спасибо и дай Бог Вам всем здоровья.
04 жовтня '19 г.
Отоларинголог
Консультативна допомога, діагностика та лікування будь-яких ЛОР-захворювань у дорослих. Амбулаторна хірургія ЛОР органів будь-якого ступеня складності, включаючи реконструктивні та відновлювальні операції, лікар ургентної допомоги.
Отоларинголог
Веде консультативний прийом, призначає лікарські маніпуляції, проводить лікування широкого спектру ЛОР захворювань, профілактику захворювань вуха, горла і носа.
Отоларинголог
Яків Сергійович спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань ЛОР-органів. Доктор проводить введення вушних турун, видалення сірчаних пробок, зупинку носової кровотечі, промивання лакун мигдалин, видалення сторонніх тіл ЛОР-органів, пункцію гайморових пазух тощо.
Гастроентеролог, отоларинголог дитячий
Володіє сучасними методами діагностики: фіброгастродуоденоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія тощо.
Отоларинголог дитячий
Лікар проводить оперативне лікування ЛОР-захворювань при мінімальній кількості післяопераційних ускладнень. Проводить маніпуляції, що застосовуються у консервативному лікуванні хворих з патологією ЛОР-органів.
Отоларинголог
Займається лікуванням, профілактикою хвороб ЛОР-органів. Здійснює оперативні втручання із застосуванням сучасного ендоскопічного обладнання Stryker.
Отоларинголог
Спеціаліст в області лікування захворювань ЛОР-органів, володіє всіма сучасними методами лікування, в тому числі оперативними.
Отоларинголог
Займається діагностикою та лікуванням захворювань ЛОР органів, в тому числі проводить малі оперативні втручання (аденотомию, поліпотоміі, гайморопункцію).
Отоларинголог
Спеціаліст в області діагностики, лікування, профілактики ЛОР-захворювань, досконало володіє сучасними методами терапії.
Отоларинголог
Консультативна допомога, лікування широкого спектру ЛОР захворювань, малоінвазивні операції.