Паровін Віктор Анатолійович

Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на ендоскопічну діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту, володіє методиками радикального лікування різних патологій органів травлення.

Сергій
Болі в ділянці шлунка, ніяк не давали мені спокою. Біль була просто нестерпною, тому я записався на консультацію до гастроентеролога. А він у свою чергу направив мене гастроскопію. Я очікував від лікаря кваліфікованої діагностики, оскільки від неї залежав успіх призначеного лікування. Мої очікування виправдалися. Після дослідження, яке провів мені Віктор Анатолійович, з'ясувалося, що у мене виразка шлунку. З даним мені висновком, я попрямував до гастроентеролога, яка у свою чергу призначила мені лікування. Щиро вдячний лікарю за грамотне проведене дослідження.
Михаил
13 квітня '21р.
Грамотный специалист. И просто хороший человек , всё объяснил , выслушал, посоветовал. Советую