Лікарі реабілітологи в Харкові (метро Держпром)

Ігор
У мене давно проблеми зі спиною, був у багатьох лікарів і в багатьох клініках Харкова. Не можу сказати що все було погано, але допомогти мені ніхто не зміг. Одного разу я звернувся за допомогою до Миколи Сергійовича. Я був дуже здивований що після призначеного ним лікування я відчув значне полегшення, хоча дуже в цьому сумнівався. Цілком задоволений результатом лікування. Дякую!
26 грудня '19 г.
Артем
Добрый день,очень понравилось вежливое, профессиональное отношение девочек с ресепшена возле массажных кабинетов 206,207,Евгении и Ольги. А также хочу отметить массажистку Рыбальченко Ирину. Прошли все симптомы. Очень внимательно отнеслась!!!
21 вересня '19 г.
Масажист, косметолог, фахівець з голкорефлексотерапії, реабілітолог
31 рік досвіду
Спеціаліст різних видів масажу.
Ортопед, Травматолог, Артроскопіст, Реабилитолог
Спеціалізується в області ортопедії, травматології дорослих і дітей, опанував артроскопію, вертебрологію, спортивну медицину, остеопатію, мануальну терапію, реабілітологію. Член Асоціації ортопедів-травматологів України, Української асоціації спортивної травми, хірургії коліна та артроскопії, автор 44 наукових праць, 1 патент України, 2 рацпропозицій. Лікар постійно вдосконалюється, навчаючись у кращих клініках світу.