Паровин Виктор Анатольевич

Эндоскопист
Врач высшей категории
Врач специализируется на эндоскопической диагностике заболеваний ЖКТ, владеет методиками радикального лечения разных патологий органов пищеварения.

Михаил
13 апреля '21г.
Грамотный специалист. И просто хороший человек , всё объяснил , выслушал, посоветовал. Советую
Сергій
15 января '20г.
Болі в ділянці шлунка, ніяк не давали мені спокою. Біль була просто нестерпною, тому я записався на консультацію до гастроентеролога. А він у свою чергу направив мене гастроскопію. Я очікував від лікаря кваліфікованої діагностики, оскільки від неї залежав успіх призначеного лікування. Мої очікування виправдалися. Після дослідження, яке провів мені Віктор Анатолійович, з'ясувалося, що у мене виразка шлунку. З даним мені висновком, я попрямував до гастроентеролога, яка у свою чергу призначила мені лікування. Щиро вдячний лікарю за грамотне проведене дослідження.